Jdi na obsah Jdi na menu

Modlitba tvých andělů léčitelů

15. 2. 2012

modlitba.jpgV knize Andělé v mých vlasech vyprávím o tom, jak mi jednou večer archanděl Michael předal tuto modlitbu, a já ji od té doby dávám lidem, kteří mě přijdou požádat o pomoc. Všichni andělé mají schodpnost napomáhat uzdravování, ale existuje zvláštní skupina, které říkám „andělé léčitelé“, a ty povolává anděl strážný, kdykoli je zapotřebí jejich přispění. Andělů léčitelů jsou doslova miliony a Bůh je neustále posílá na zem. Nám stačí jen požádat o jejich pomoc.

Musíme si uzdravování pozorně všímat, a tedy si uvědomit, že k němu došlo. Někdy nám uzdravení může připadat zanedbatelné“ třeba někdo, kdo dlouho trpěl depresí, se usměje nebo zasměje, možná někdo, kdo trpěl velkými bolestmi, se náhle cítí lépe, nebo třeba matka, která žije ve stresu a nezvládá každodenní situace, najednou cítí klid a radost.

Mnoho lidí mi vyprávělo, jak jim andělé léčitelé díky této modlitbě pomohli. V průběhu let jsem slyšela množství příběhů od lidí, kteří uvěřili, že jim nebo jejich blízkým tato modlitba pomohla. Mnoho lidí mi také řekl, že si tuto modlitbu napsali a nosí jí stále s sebou, nebo ji někomu dali.
lorna-byrne---modlitba-i.jpg