Jdi na obsah Jdi na menu

VYPOŘÁDÁVÁNÍ SE SE ZTRÁTOU MILOVANÉHO ČLOVĚKA

1. 3. 2012

angel-gravestone.jpgKdykoliv jdu kolem hřbitova a podívám se dovnitř, vidím mnoho andělů. Pokud se tam koná zrovna pohřeb, mohou tam být tisíce andělů, kteří konejší truchlící, ale i když tam je jen jeden člověk, bude kolem něj také mnoho andělů.

Pokud cítíte přítomnost blízkého člověka, který zemřel, nepochybujte o ní.
Často, když zemře člověk, jeho duše se vrací v doprovodu andělů, aby utěšila pozůstalé.

Někdy jsou lidé tak otupělý smutkem, že jim přijde, že ztratili spojení s osobou, která zemřela. Když se tak stane, duše zemřelého a andělé mohou navázat kontakt skrze někoho jiného. Například skrze jiného člena rodiny, nebo někoho úplně cizího. Někdo vám může dát oblíbenou květinu zemřelého, broukat si jeho oblíbenou píseň, anebo říct něco, co by přesně řekl člověk, který zemřel.

Když se něco takového stane, nepochybujte o tom, že je to váš blízký, který se vás snaží utišit z onoho světa. Nezavrhujte tyto vzácné chvíle, jak to mnozí dělají, jako výplod fantazie.

Má zkušnost s touto moudrostí v praxi:

Jednou jsem se setkala s matkou, která přišla o svého dospělého syna při autonehodě. Mluvila o svém synovi a o tom, jak byl plný světla a energie. Nemohla pochopit, proč si ho Bůh vzal. Stále se utápěla žalem, i přestože uběhlo několik let od doby, co zemřel.

Zeptala se mě, jestli bych nepožádala Boha a anděly, aby jí dali znamení, že její syn je v pořádku.

Asi za půl roku mi zavolala a poděkovala. Domnívala se, že dostala své znamení. Z ničeho nic se objevila fotka jejího syna. Všichni z rodiny na existenci této fotky úplně zapomněli a přísahali, že před tím nebyla v krabici, ve které byla později nalezena.

Ta fotografie je teď zarámovana a vystavena na krbové římse.

„A co je ještě důležitější,“ řekla, „teď se mi o něm zdává, což se mi dříve nestávalo, a v těch snech vypadá šťastně a spokojeně. Také cítím vedle sebe jeho přítomnost vždy, když jsem na zahradě. Pořád mi strašně chybí, „řekla, „ale teď už se s tím umím vypořádat, protože vím, že je často se mnou.“