Jdi na obsah Jdi na menu

NEWSLETTER - BŘEZEN 2014

18. 3. 2014

andelske-obejmuti.jpgSpeciální vztah mezi VÁMI a VAŠÍM strážným andělem

Bůh vybral vašeho strážného anděla speciálně pro VÁS.

Váš strážný anděl nebyl nikdy za Zemi s nikým než s vámi a nikdy se sem ani s jinou duší nevrátí. VÁŠ strážný anděl je na zemi pouze a jenom jednou, a to s VÁMI.

Bůh vybral vašeho strážného anděla a pověřil ho úkolem vést vás celým vaším životem a přivést vás bezpečně zpět domů, do nebe. To je celá práce vašeho strážného anděla; máte pro něj tu největší prioritu.

Všichni strážní andělé byli stvořeni Bohem jako strážní andělé, nikdy nebyli ani nebudou jiným druhem anděla. Občas můžete někoho slyšet, jak říká, že jeho babička, která zemřela, je jeho strážný anděl. Je to výraz náklonnosti a lásky a andělé mi říkají, že jsou velmi šťastni, když to slyší lidi říkat, ale není to ve skutečnosti pravda. Babička toho člověka není anděl. Žádný člověk, který žil na této Zemi, se nestává andělem.

Anděl Michael mi také řekl, že strážní andělé byli stvořeni se všemi schopnostmi a znalostmi, které potřebují, takže nedostávají žádný zvláštní výcvik, i když se budou muset starat o někoho, kdo bude mít velmi náročný život, nebo někoho, kdo je fyzicky nebo duševně nějak postižený.

Ptala jsem se Michaela, jak se Bůh rozhoduje, kterého strážného anděla dá jakému člověku, ale nedostala jsem žádnou odpověď, takže netuším, jak a proč jsou vybíráni.

Nemyslím si, že strážný anděl je lepší nebo výš než jiný anděl. Když se zdá, že někdo má šťastný a úspěšný život, není to proto, že by snad měl lepšího strážného anděla! Když má někdo pocit, že jeho život je katastrofa, není to proto, že by měl neschopného strážného anděla! Naši strážní andělé jsou vždy s námi, šeptají nám do ucha a snaží se nás přimět, abychom naslouchali. Váš strážný anděl dělá to nejlepší, co může, aby vás pošťouchl ke správnému rozhodnutí, i když se takové rozhodnutí v danou chvíli nemusí zdát zrovna snadné. Ze své zkušenosti můžu říct, že život je mnohem snažší a šťastnější, když nasloucháme svému strážnému andělovi, ale můžeme se svobodně rozhodnout, a ani váš strážný anděl, ani žádný jiný anděl to nesmí porušit. Pravda je taková, že nikdo z nás nemůže vinit svého strážného anděla, když věci nedopadnou tak, jak jsme chtěli.

Nikdy jsem neviděla, že by se nějaký strážný anděl naštval, rozčílil nebo rozmrzel. Mám pocit, že občas se přeci kvůli nám musí trápit, ale zdá se, že mají nekonečnou trpělivost a nikdy to s námi nevzdávají. Nikdy nikdy s námi nepřestávají mluvit nebo se nám snažit pomoct.

Včera v jednom obchodním centru blízko mého domova jsem viděla, jak na lavičce seděla asi tak dvanáctiletá nebo třináctiletá dívka ve školní uniformě. Vypadala ustaraně, velmi ustaraně. Když jsem na ni pohlédla s obavami z toho, jak smutně vypadá, světlo jejího strážného anděla se za ní otevřelo. Věc, které jsem si na jejím strážném andělovi všimla, byly obrovské paže, které ji obepínaly a s takovou láskou objímaly. Ten strážný anděl měl na sobě nádherné těžké roucho protkané zlatem. Nezjevil se mi ani jako muž ani jako žena a neviděla jsem žádná křídla. Měl jemné zlaté vlasy, které se dotýkaly té dívky, když se nad ní nakláněl s výrazem takové lásky a něhy.

Její strážný anděl se otočil a beze slov mi sdělil, že její maminka je nemocná a že si ta dívka dělá velké starosti. Řekl mi, že její maminka se uzdraví, ale požádal mě, abych se na tu dívku usmála a pomohla v ní rozžehnout světlo naděje. Když jsem se na ní usmála, její strážný anděl ji ještě více objal a u toho do ní naléval naději a radost a utěšoval ji v tuto těžkou dobu.

Kdybychom si jenom uvědomili, jak moc nás náš strážný anděl miluje a kolik toho dělá, aby nám pomohl, nikdy bychom se necítili zoufale.

Pokud máte pocit, že svého strážného anděla neslyšíte dostatečně jasně nebo pokud někdy pochybujete o jeho existenci, požádejte ho o pomoc. Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl posílit vaši víru o tom, že je skutečně s vámi a opravdu vám může pomoct.

Bůh nám dal neuvěřitelný dar v podobě našeho strážného anděla. Dal nám ho proto, aby na nás dával pozor, protože jsme pro Něj tak vzácní. Máme duši – jiskru božského světa. Tato duše je pro Boha velmi vzácná, a proto nám dal každému strážného anděla, aby nás dovedl bezpečně zpět k Němu do Nebe.

Jaká by to byla škoda mít takovýto dar a plně ho nevyužít. Rozhodněte se teď a tady, že požádáte svého strážného anděla o to, aby vám pomohl, a budete se více snažit uvědomit si jeho výzvy. Když to uděláte, váš život se stane naplněnějším, šťastnějším a jednodušším.

Je toho tolik, co vám chci říct. Moje nová kniha Nebeská láska (Love from Heaven), ve které mluvím poprvé o tom, jak vidím fyzicky sílu lásky, vyjde v Anglii a Irsku 24. dubna (ostatní země budou následovat). Předobjednat (v angličtině!) si ji můžete zde na Amazonu
!!!ZDE!!!
Než kniha vyjde, budu s vámi sdílet více o tom, co mi bylo zjeveno o lásce, v newslettrech a videích.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna