Jdi na obsah Jdi na menu

NEWSLETTER SRPEN 2015 - DĚTI SVĚTA

23. 8. 2015

newsletter-srpen.jpgDrazí přátelé,

dnes je nádherný den tady v Irsku a já doufám, že si všichni užíváte sluníčka. Dnes jsem byla na zahradě a dávala trochu do pořádku záhony. Moc jsem si to užívala a kolem mě běhala naše fena, která sem strčila do záhonu čumák. Jak jsem plela, uslyšela jsem, jak někdo volá moje jméno. Postavila jsem se a podívala se přes zeď. Byl to Anděl Michael. "Ahoj, Lorno" řekl. Prý je na čase, abych opět napsala newsletter, který už odebírá čtyřicet tisíc lidí. Zeptala jsem se Anděla Michaela, jestli má nějaký návrh, o čem bych měla napsat. "Ano, Lorno, musíš napsat o své charitě a požádat všechny, kteří dostávají tvůj newsletter, aby poslali nějaký dar, ať už malý či velký, protože je třeba pomoct dětem světa." Zhluboka jsem se nadechla a řekla jsem Michaelovi, že je pro mě velice těžké prosit lidi o peníze. Odpověděl mi: "Je jedno, jestli je to těžké nebo snadné, Lorno, musíš mít na paměti, že Bůh chce, abys to udělala. O to tě Bůh žádá. Bůh tě požádal, abys založila tuto nadaci na pomoc dětem světa, aby věděly, že jsou milované a podporované." Potom Anděl Michael řekl, že musí jít, a zmizel.

Šla jsem tedy nahoru a zapnula svůj notebook. Když jsem seděla před prázdnou obrazovkou, pomodlila jsem se. Když jsem dokončila svou modlitbu a otevřela oči, byl pokoj plný andělů. Viděla jsem, že se modlili se mnou. Andělé řekli, že mi přišli pomoct a že na cestě je i Anděl Hosus. O pár vteřin později stál ve dveřích. "Ahoj, Hosusi" řekla jsem. "Ahoj, Lorno, jsem tu, abych ti pomohl udělat to, o co tě požádal Michael." A tak jsem začala mluvit do svého počítače.

Je to pro mě opravdu těžké, ale všechny vás žádám - prosím přispějte na mou nadaci "The Lorna Byrne Children's Foundation" (Dětská Nadace Lorny Byrne) tak často, jak jen můžete, a pomozte mi udělat to, o co Bůh požádal. Můžete se stát součástí záchrany dětského života, změnit životy dětí k lepšímu, dát jim naději na budoucnost, a tak vás prosím - pomozte. Prosím přispějte. Nevím, jaká slova mám použít. Mohu mluvit pouze ze srdce a osobně vás poprosit, jako byste byli tady se mnou v pokoji - prosím přispívejte tak často, jak můžete.

Když jsem procházela chodbou dětské nemocnice v Dublinu, andělé mi řekli, abych zpomalila, zastavila se a podívala se směrem k hlavním dveřím. Každou chvíli někdo prošel těmi dveřmi a zamířil do jedné z chodeb. Andělé mi řekli, že to jsou převážně návštěvníci, kteří přišli navštívit děti. Jak jsem tam stála, slyšela jsem, jak někdo volá moje jméno. Otočila jsem se a spatřila jsem Anděla Hosuse, jak jde ke mně. Cítila jsem, jako by chodbou proběhl silný závaz větru, jak se jeho šaty kolem něj vlnily a jeho srandovní klobouk se mu hýbal na hlavě. Stál po mé pravici. Zeptala jsem se "Hosusi, proč je tolik andělů u té paní, která právě prošla?" Musela kolem sebe mít stovky andělů, kteří se pak rozešli různými směry. Anděl Hosus řekl, že ta žena se před tím, než odešla z domova, modlila a prosila Boha o pomoc a o uzdravení za jejího malého synovce a další děti v nemocnici. "Modlila se, aby všechny (děti) byly obklopeny anděly. Bůh okamžitě poslal mnoho andělů do nemocnice před ní a jak vidíš, Lorno, mnoho andělů je tu i s ní teď."

A v tu chvíli se otevřely dveře a jimi prošel otec s malou holčičkou v náručí. Mohly jí být tak čtyři roky. Ten muž se zastavil a položil na zem tašku, zatímco dál držel holčičku v náručí. V ten samý moment se objevil jeho strážný anděl s nádhernýma ohromnýma zlatýma rukama, které byly plné světa a byl na nich vidět každý detail, a natáhl své ruce pod paže otce, aby mu pomohl držet jeho malou dcerku, která s láskou vzhlížela ke svému otci. Strážný anděl toho otce mu začal šeptat do ucha a v tu chvíli se otevřelo i světlo strážného anděla jeho dcery. Je těžké to popsat, bylo to tak nádherné. Jak víte, strážný andělé neukazují moc často křídla, ale strážný anděl této holčičky otevřel svá křídla, a to s takovou láskou a něhou. Jeho křídla byla ze zářivě bílého peří. Byla bělejší než jakákoliv bílá, kterou jste kdy viděli - bělejší než čistý sníh. Strážný anděl zabalil holčičku do svých křídel jako do kukly, když ji její otec držel v náručí. Holčička natáhla ruce k otcově tváři a plačícím hlasem řekla "Já už nechci být v nemocnici. Chci jít s tebou domů." Drtilo mi to srdce, vytryskly mi slzy, když jsem slyšela její slova. Její otec ji utěšoval a ujistil jí, že tam bude jen pár dní. Stál tam s ní a jak jsem tam stála, viděla jsem, jak je jejich strážní andělé oba dva s takovou láskou objímají. Strážný anděl otce mu šeptal do ucha a já jsem věděla, že ho ujišťuje o tom, že jeho holčička bude v pořádku. Pak se otec sehnul a zvedl tašku a zrovna když se chtěl rozejít k chodbě napravo, znovu se na chvíli zastavil a objal svou dceru. V tu chvíli strážný anděl holčičky pošeptal holčičce do ucha a ona se otočila, podívala se mým směrem a usmála se.

Nejkrásnější poselství, které mi předali strážní andělé, je to, že nás bezpodmínečně milují a nikdy nás ani na vteřinu neopouští. Ten otec a jeho malá holčička nebyli ani na okamžik sami ten den, když jsem je viděla procházet chodbou. Můj vlastní strážný anděl mi připomněl toto poselství. Naplnilo to mé srdce, když jsem vycházela z té chodby a přemýšlela nad strážnými anděly té holčičky a jejího otce. Ten den v dětské nemocnici jsem viděla mnoho nemocných dětí a jejich rodičů, prarodičů a přátel. Soucítila jsem s každým rodičem. Být rodičem je nejtěžší práce na světě, obzvlášť když máte nemocné dítě, ale viděla jsem tam ten den anděly i anděly léčitele, kteří jsou tam vždycky přítomni. Když jsem odešla z nemocnice s Andělem Hosusem, modlila jsem se za to, aby měli všichni ti rodiče a jejich rodiny dost síly. Požádala jsem Boha o uzdravení všech dětí.

Bůh vám žehnej,

Lorna

Podpořit práci mojí nadace můžete různými způsoby:

1. Můžete přispět online zde: !!!KLIKNI TADY!!!

2. Můžete přispět poštou:
Můžete poslat šek poštou na tuto adresu:

Lorna Byrne Childrens Foundation
Derrycrib
Donadea
Naas

Co. Kildare

Prosím vypište šek pro příjemce Lorna Byrne Childrens Foundation

3. Můžete přispět bankovním převodem
Pokud byste chtěli přispět bankovním převodem, prosím použijte následující údaje:

Banka: AIB Bank
Jméno účtu: Lorna Byrne Childrens Foundation
BIC: AIBKIE2D
IBAN: IE71AIBK93320126752039
Adresa: Main Street, Maynooth, Co. Kildare, Ireland

Prosím napište své jméno a kontaktní údaje k platbě a dejte nám vědět e-mailem na foundation@lornabyrne.com, abychom mohli váš příspěvek přijmout.

4. Můžete posílat příspěvek pravidelně
Pro více informací o tom, jak můžete přispívat pravidelně nám prosím napište na foundation@lornabyrne.com

Pro více informací o nadaci a charitách, které podporuji klikněte zde: !!!KLIKNI TADY!!!

DĚKUJI VÁM ZA VAŠI MILOU PODPORU

V září budu mluvit v Birminghamu:

Byla jsem v Birminghamu v době, kdy tam probíhaly nepokoje. Ten den, když jsem odcházela z nádraží, se o mou tvář škrtla špička andělského křídla. Cítila jsem tu jemnost peří andělských křídel. Když kolem mě ten anděl proletěl, začala jsem se modlit. Byla jsem na tour, o které si můj vydavatel myslel, že bych ji měla zrušil, ale andělé mi řekli, že ne, že musím jet do Birminghamu. Andělé řekli, že budu v jeho ulicích v bezpečí. Bylo mi řečeno, že se musím za všechny modlit.

Viděla jsem tolik andělů, kteří šeptali lidem do ucha, objímali je a dávali jim lásku, pomáhali odebrat jejich strach a úzkost z toho, co právě zažili (řeč o oněch nepokojích v Birminghamu - pozn. překl.) Vidět tu lásku strážných andělů a všech dalších andělů bylo neuvěřitelné. Byla jsem dojatá. Přišlo mi velmi těžké neplakat, když jsem šla ulicí a andělé mi dovolili cítit všechnu  bolest a zranění všech těch mužů, žen a dětí. Velmi jsem s nimi soucítila.

Teď pokaždé, když přijedu do Birminghamu, mě zdraví anděl, který kolem mě tenkrát proletěl a otřel se mi křídly o tvář, a chodí vedle mě. Já vím, že to o andělech neustále říkám; jsou tak nádherní. Nikdy jsem se neptala anděla, jak se jmenuje. Vlastně jsem nikdy necítila potřebu se před tím ptát, ale teď myslím, že se ho zeptám. Takže až budu mít toto září v Birminghamu přednášku, vám budu moct říct více o tomto andělovi. Samozřejmě se budu modlit a doufat, že mi odpoví. Těším se, až se s vámi se všemi setkám a také vám požehnám.
Vždy se cítím velmi poctěna, když mohu na přednáškách mluvit s lidmi o jejich strážném andělovi a o poselstvích, která mi Bůh dal, abych je sdílela se všemi na světě. Pro mě ale ta nejdůležitější věc je požehnání. Žehnám každému člověku individuálně a žádám o jeho uzdravení, ať už ho Bůh v dané chvíli udělí jakýmkoliv způsobem.

Nemluvím tolik o požehnáních, protože nesmím mluvit o tom, co se děje ve chvíli, kdy někomu žehnám, ale doufám, že mi Bůh jednou dovolí vám o tom říct víc.

Nikdy jsem o tom doteď nemluvila, ale často se mi stává, že mi lidé říkají, že se uzdravili. Mnoho lidí přijde znovu na moji přednášku a často mi pošeptají do ucha, jakým způsobem je Bůh po mém požehnání uzdravil. Pokaždé, když mi někdo něco takového řekne, se cítím velmi poctěna a děkuji za ně Bohu.

Pokud budete moct přijít na mou přednášku do Birminghamu, moc ráda vás uvidím, nebo pokud víte o někom, kdo by mohl přijít, prosím dejte mu vědět.

Více informací zde: !!!ODKAZ TADY!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna