Jdi na obsah Jdi na menu

NEWSLETTER ÚNOR 2015 - JARO JE PLNÉ NOVÝCH ZAČÁTKŮ

1. 3. 2015

narcis.jpgJedno krásné ráno před několika dny jsem byla venku na procházce a zaslechla jsem, jak někdo volá moje jméno. Otočila jsem se a spatřila anděla Hosuse. Jako vždy byl oblečený jako staromódní učitel s pláštěm a srandovním kloboukem. Řekl mi, že přišel, aby si se mnou na chvíli promluvil o síle nových začátků.

Jak jsme šli, anděl Hosus mě upozornil na všechny nové začátky, na nový život, který byl kolem: ptáci zpívali a připravovali se k hnízdění, na poli byla jehňátka, nový život prýštil z půdy. Strašně ráda pozoruji, jak se půdou protlačují nové listy, ze kterých budou nádherné žluté narcisy a ty široké listy rozkvetou do tulipánů. Jak jsme se procházeli, šli před námi ještě další andělé. Tito andělé měli bílé a stříbrné šaty. Slabě jsem viděla jejich křídla, do kterých se sem tam opřel sluneční paprsek, a já je pak viděla jasněji. Každou chvíli se nějaký anděl zastavil a dotkl se květiny v živém plotu, čímž ji rozsvítil. Tyto květiny, které už tak byly nádherné, se ještě více rozzářily, trsy sněženek bílých jako sníh a fialové a nachové krokusy.

Jaro je plné znamení nových začátků a anděl Hosus mi řekl, že vám to mám připomenout; že vám mám připomenout, že každý jeden den je příležitost ve vašem životě k novému začátku. Každou vteřinu svého života máte šanci změnit věci ve vašem životě a rozhodnout se, že začnete znovu.

V ten den mi anděl Hosus řekl, že jeden z nejdůležitějších nových začátků, které člověk může udělat, je začít si užívat více života. Ať se děje ve vašem životě cokoliv - a já vím, jak těžký život dokáže být, můj život nebyl vůbec snadný - vždycky jsou v něm věci, které si můžete užívat; jako pozorování květin, nebo že se zastavíte, jako já dneska, a sledujete malé ovečky, jak si hrají.

Každý den je nový den a každý jeho moment od chvíle, kdy se ráno probudíte, až po dobu, kdy zavřete večer oči, se můžete rozhodnout, jestli si ho budete užívat nebo ne. Až tohle budete číst, nadělte si dar nového začátku. Udělejte rozhodnutí, že si budete více užívat života.

Anděl Hosus mi ještě řekl, že kdybychom si více všímali nového života kolem nás, jak se začíná probouzet jaro, cítili bychom v sobě více energie. Chtěli bychom žít život naplno a užívali si ho a začali bychom viděl všechny věci, které v životě můžeme dělat. Vítali bychom překážky, které nám přicházejí do cesty, a viděli bychom je jako příležitosti k tomu, abychom se cítili dobře a naplněně. Pokud to zkusíme, naše pozitivita ovlivní ty, které milujeme, i všechny kolem nás.

Řekla jsem Hosusovi, že svět potřebuje trochu pozvednout, že lidé potřebují vidět potenciál k novým změnám a začátkům. Je to něco, za co se stále modlím.

S láskou,

Lorna