Jdi na obsah Jdi na menu

MÁM BOHA, TAK K ČEMU POTŘEBUJU STRÁŽNÉHO ANDĚLA?

11. 6. 2013

strazny-andel.jpgMáte strážného anděla, ať tomu věříte nebo ne. Váš strážný anděl je dar od Boha a bezpodmínečně vás miluje. Pro něj jste nejdůležitější osoba na světě.

V poslední době jsme z andělů udělali spíše kýč. Používáme je jako talismany štěstí místo toho, abychom uznali jejich mocné a důležité síly. Ve skutečnosti tím, že znevažujeme anděly, znevažujeme i sami sebe.

Vidím anděly již od dětství. Vidím je jednoduše jako lidi na ulici. Netuším, proč já je vidím a ostatní ne. Jsem nevzdělaná dyslektička a nikdy jsem nepřečetla ani jednu knihu. Jediné vzdělání, které mám, je vzdělání, které mi dali Bůh a andělé, ale toto vzdělání není v tomto světě uznáváno. Mým úkolem není ostatní nutit, aby věřili, nebo jim říkat, že musí poslouchat, ale možná byste měli vyslechnout mě a otevřít se možnosti, že skutečně máte strážného anděla.

Bůh vybral strážného anděla přímo pro vás a učinil ho ochráncem vaší duše. Váš strážný anděl je pouze váš: nikdy nebyl na Zemi s jinou duší a nikdy se nevrátí s jinou duší.

Někdy mi někdo řekne, že jeho babička nebo někdo jiný, koho miloval a kdo zemřel a odešel do nebe, je jeho strážný anděl. Je to projev lásky a náklonosti a andělé mi říkají, že jsou rádi, když to někdo říká, ale ve skutečnosti to není pravda. Jeho babička není anděl, ani strážný anděl. Žádný člověk, který žil na této Zemi, se nemůže stát andělem. Jsme mnohem víc než andělé, protože máme duši, zatímco anděl duši nemá.

Nikdy jsem neviděla nic, co by naznačovalo tomu, že by strážný anděl jednoho člověka byl nadřazen strážnému andělovi jiného člověka. Když má někdo šťastný a úspěšný život, neznamená to, že má lepšího strážného anděla. A když má někdo pocit, že jeho život je katastrofa, není to proto, že má neschopného strážného anděla. Máme svobodnou volbu. Naši strážní andělé nám stále našeptávají do ucha a snaží se nás přimět, abychom naslouchali. Dělají všechno pro to, abychom udělali správné rozhodnutí, i když ne vždy je to snadná volba.

Podle mojí zkušenosti je život mnohem šťastnější a naplněnější, pokud nasloucháme svému strážnému andělovi, ale Bůh nám dal svobodnou vůli a váš strážný anděl ani žádný jiný anděl proti ní nesmí jít.

Občas mi někdo řekne “Mám Boha. K čemu tedy potřebuji strážného anděla?”

Moje odpověď je, že Bůh vám dal dar strážného anděla, aby vám pomohl chránit vaši duši a přivést ji bezpečně zpět do Nebe, až nastane váš čas. Všichni jsme jen lidi a zlo opravdu existuje; náš strážný anděl nám pomáhá mu odolávat. Už nasloucháme “druhé straně” příliš snadno, tak si představte, jak by to vypadalo, kdybychom neměli strážného anděla, který by nás chránil. Bylo mi řečeno, že všichni velcí duchovní vůdci všech náboženství měli svého strážného anděla, který jim v životě pomáhal.

Lidé se mě občas ptají, jestli se modlím ke svému strážnému andělovi. Nemodlím. Modlím se pouze k Bohu, ne k žádnému andělovi. Ale žádám svého strážného anděla o pomoc.

Jako dítě si pamatuji, že jsem se naučila modlitbu ke strážnému andělovi, stejně jako mnoho dětí v Irsku a v jiných zemích. Je nádherná:

lorna-byrne---modlitba-ii.jpg

Den, kdy jsme se tuto modlitbu učili ve škole, byl pro mě jeden z nejlepších dní, které jsem kdy ve škole zažila. Bylo mi asi 5 let a bylo to poprvé, co jsem slyšela dospělého člověka, v tomto případě učitele, aby uznal, že strážní andělé existují a mohou nám pomoct.

I když stále máte svoje pochybnosti o tom, že strážní andělé nebo andělé vůbec existují, uznejte jen, že byste mohli mít strážného anděla. Váš strážný anděl je jeden z nejvzácnějších darů, které vám Bůh dal. Kdybychom jen všichni uznali, že náš strážný anděl je skutečný, a naslouchali mu, náš svět by byl mnohem lepším místem.

Udělejte si dvě minuty času a podívejte se na toto skvělé nové video a zamyslete se nad tím, jak byste odpověděli na tuto otázku. Andělé mi říkají, že už to, že se zamyslíte nad touto otázkou, vám pomůže více si uvědomit, že máte strážného anděla, který vás bezpodmínečně miluje a neustále s vámi komunikuje. Byla bych moc ráda, kdybyste toto video šířili dál a ukázali ho všem, nejen těm, o kterých si myslíte, že na anděly věří. Přimějme mnoho lidí, kteří se nikdy ani nezamysleli nad tím, že by mohli mít strážného anděla, aby popřemýšleli o tom, co by řekli svému andělovi, kdyby ho viděli.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna