Jdi na obsah Jdi na menu

PÁR VYTAŽKŮ Z NEBESKÉ LÁSKY

5. 5. 2014

heart-heaven.jpgVŠICHNI MUSÍME VÍCE MILOVAT NAŠI PLANETU A PROMĚNIT TUTO LÁSKU VE SKUTEK

Není náhoda, že obrázek na obalu knihy Nebeská láska je země ve tvaru srdce. Andělé vybrali tento obrázek (a já jsem pak musela přesvědčit vydavatele, že ten obrázek je správný!) Tato kniha není jenom o tom mít víc rád sám sebe a ostatní, ale i o tom, že musíme mít více rádi naši planetu.

Mnoho lidí má pocit, že ochrana životního prostředí se jich netýká. Myslí si, že je to něco pro vlády nebo aktivisty. Jedna z věcí, které mi Jimazen (anděl, kterého Bůh pověřil, aby chránil naši planetu) požádal, abych vám řekla, je že čím více ubližujeme přírodě, tím více ubližujeme sami sobě. Andělé mi řekli, abych vám řekla, že naším zneužíváním nebudou postiženi jenom polární medvědi a zvířata, která považujeme za exotická a která nejsou součástí našeho denního života, ale také naše základní prostředky životbytí. Představte si vět, ve kterém nemáme žádná hospodářská zvířata, žádné maso, mléko nebo vejce.

Pokud nebudeme jednat, budou to naši pravnoučata nebo jejich děti, kteří se nás budou ptát „Jak jste to jen mohli udělat? Jak jste to mohli dopustit?“

Budoucnost naší planety držíme ve svých rukou. Tato Země je dar od Boha a byla dána nám všem, abychom ji používali během svého života. Nepatří ropným společnostem, nadnárodním korporacím nebo vládám. Patří nám. To my jsme ji dostali, abychom na ní žili, milovali a užívali svůj život, ale také jsme dostali svatý úkol ji předat budoucím generacím.

Všichni musíme více milovat naši planetu a proměnit tuto lásku ve skutek.


JE TŘEBA ŘÍKAT HOMOSEXUÁLNÍM DĚTEM, PŘÍBUZNÝM A PŘÁTELŮM „MÁM TĚ RÁD“

love-you.jpgByla jsem ve své oblíbené kavárně v Dublinu, když ke mě přišel jeden muž a zeptal se mě, jestli jsem Lorna. Požádal mě, jestli si ke mě může sednout a začal vyprávět. Šest nebo osm andělů stálo za ním jako zeď. Naklonil se ke mně a mluvil tichým chraplavým hlasem a snažil se, aby ho kromě mě nikdo neslyšel. Řekl mi „Miluju svého syna, ale nemůžu mu říct, že ho miluju“. Andělé, kteří byli u něj, mi ale neřekli proč a řekli mi, že ho musím požádat, aby mi to vysvětlil.

Tomu muži vytryskly slzy do očí, když mi řekl „Můj syn je gay.“ Podívala jsem se na něj a zeptala se ho, co je na tom špatného. „Lorno, ty jsi katolička, ty víš, že to je proti pravidlům církve.“ Dál mi vysvětlil, že jeho přátelé říkají, že jeho syn je posedlý ďáblem a že půjde do pekla za to, že je gay, a že mu řekli, že nemůže svého syna milovat, jestliže je takový. Teď už se nedokázal ubránit slzám.

Chvílemi, když mluvil, jsem viděla fyzickou sílu lásky, kterou cítil ke svému synovi, která z něj prýštila a jindy jsem zase viděla, jak se tato síla stáhla, když mi říkal, co mu lidé říkali, že to, že je jeho syn gay, je hřích.

Když se zastavil, zhluboka jsem se nadechla a řekla mu, že Bůh dal jeho synovi, jako komukoliv jinému, duši a strážného anděla a že jeho strážný anděl věděl, ještě než se narodil, že bude gay. Řekla jsem mu, aby šel domů a řekl hned svému synovi, že ho má rád – že to je důležité a naléhavé. Proč – zeptal se mě. Řekla jsem mu, co mi řekli andělé, a sice že příliš mnoho mladých mužů už spáchalo sebevraždu, protože měli pocit, že jejich rodiny neakceptují jejich sexualitu, protože cítili, že je jejich rodiče nemilují.

Ten otec se na mě podíval a řekl „Já mám svého syna opravdu rád“ a pak se zvedl a odešel, aniž by dopil svoje kafe. Andělé mi neřekli, jestli svému synovi řekl nebo neřekl, že ho má rád. Modlím se za to, aby mu to řekl, protože je to velmi důležité.

To se stalo nedávno a já jsem vyprávěla tento příběh poprvé včera večer na akci v Dublinu. Dnes ráno dostal pořadatel včerejší akce nádherný vzkaz od jedné ženy, která se jmenuje Anne.

„Moje dcera jela na přednášku Lorny do Corku. Suzy je lesbička a já ji k smrti miluju a říkám jí to. Na Lornině přednášce v Corku se hodně mluvilo o homosexuální lásce. Bylo skvělé, že Suzy slyšela, že ji Bůh miluje, protože katolická církev jí dala najevo, že je nechtěná a nenormální. Poděkujte Lorně prosím za mě a za Suzy.“

Doufám a modlím se za to, aby bylo více takových rodičů jako je Anne!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna