Jdi na obsah Jdi na menu

ABY MOHL BÝT SVĚTOVÝ MÍR, JE TŘEBA, ABYCHOM MĚLI MÍR NEJDŘÍVE SAMI V SOBĚ

21. 9. 2013

bird-of-peace.jpg

My všichni máme potenciál být majáky světového míru a 21. září, na Mezinárodní Den Míru, je na nás, abychom to předvedli. Všichni jsme propojeni, a proto mír ve vašem srdci, ve vašem životě, ve vaší rodině a komunitě má dopad na světový mír. Dnes bychom měli všichni mít ve svém srdci mír. Pravdou je, že máte mír ve svém srdci, protože máte duši, která je tím malým plamínkem božího světla, ale příliš často dovolujeme, aby stres a starosti každodenního života tento plamínek zastínili. Teď se zhluboka nadechněte, podívejte se na ty dobré věci ve svém životě a dovolte si pocítit ten mír, který v sobě máte.

Když jste naplněni mírem, vidíte jasně a jste dostatečně vnímaví k tomu, abyste rozpoznali různé rozličnosti, sváry a neshody, které byste mohli mít se svou rodinou, kolegy nebo přáteli, a mohli učinit patřičné kroky ke klidnému vyřešení situace.

Využijte Mezinárodní Den Míru k tomu, abyste se sami více přiblížili k míru ve svém vlastním životě. Uděljte něco – zavolejte někomu, omluvte se, napravte něco.

Čím více míru cítíme ve svých srdcích, tím silnější spojení máme k ostatním lidem. Toto spojení bude růst a sílit a pomůže nastolit mír ve světě. A ano, andělé mě ujišťují, že když zavládne více míru ve vašem životě, ovlivní to i to, co se děje na místech jako je Sýrie.

Postarejte se o to, aby lidem kolem vás věděli, že 21. září je Mezinárodní Den Míru, a ujistěte se, aby o tom věděli také děti kolem vás. To nejdůležitější ale je, abyste si vy dnes uvědomili mír ve svém srdci a pochopili, jak moc je mír ve vás samotných důležitý na cestě ke světovému míru.

Modlím se za to, aby dnes všichni na světě ucítili mír, který mají ve svých srdcích.


Lorna