Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚL MATEŘSKÉ LÁSKY

22. 2. 2013

angel-mother.jpgAnděl mateřské lásky je kulatý jako slunce a strašně veliký. (Lorna mluví o tomto andělovi jako o ženě) Její křídla jí obalují, ale jsou otevřená jako u kvočny. Její paže jsou vždy připravené vás vzít do velkého objetí. Její zbarvení je něco mezi bílou a krémovou s nádechem růžové. Je průsvitná a vyzařuje z ní velmi zářivé světlo, není ale průhledná.

Z její tváře vyzařuje láska a její oči jsou velké jako podšálky, jiskří světlem mateřské lásky, a má nádherné, jemně kudrnaté a krémově bílé vlasy. Neustále vyzařuje laskavé objetí. Je tak příjemná, že máte chuť padnout jí do náruče a objímat se s ní a být jí objímáni.

Před pár týdny jsem byla venku a viděla jsem anděla mateřské lásky u jedné asi třiadvacetileté ženy a její matky. Andělé mi řekli, že tato matka s dcerou mají velmi dobrý vztah, a bylo nádherné vidět, jak je anděl mateřské lásky obě objímá.

Má zkušenost s andělem mateřské lásky byla vždy nejsilnější, když jsem osobně cítila nedostatek mateřské lásky. Bylo pro mě překvapením vidět, že tento anděl dokáže také zesílit mateřskou lásku. Stále se toho o andělech tolik učím.

Tento anděl je zde, aby vám pomohl, kdykoliv potřebujete mateřskou lásku. I když máte svou vlastní milující matku, můžete požádat svého strážného anděla, aby k vám přivolal anděla mateřské lásky, pokud jí potřebujete.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna