Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ LÁSKY NÁM POMÁHAJÍ, KDYŽ SE NÁM NEDAŘÍ VE VZTAZÍCH

26. 2. 2013

romantik-love.jpgDivili byste se, jak často vidím anděly lásky, jak pomáhají lidem ve vztazích. Vidím, jak lidem našeptávají, jak je postrkují k sobě, jak osnují okolnosti tak, aby se dva potkali, ale také je vidím, jak se snaží, když jsou v nějakém vztahu problémy. Vídám je, jak stojí mezi dvěma lidmi, kteří se hádají, a snaží se zmírnit bolest, kterou jeden druhému způsobují.

Jen velmi málo vztahů a manželství nemá těžká období. Když má nějaký vztah krizi, vidím, jak andělé lásky obalí každého partnera kolem ramen do šátku lásky, aby zmírnili bolest a utrpení, aby je přimněli vidět ty dobré věci na tom druhém, aby si uvědomili, kolik jejich vztah znamená. Tento šátek je lehký jako hedvábí, ne těžký jako deka, a jemně a lehce spočívá na jejich ramenech.

Když se jeden z partnerů začne hádat nebo otvírat staré rány, snaží se ze sebe setřást tento šátek lásky a andělé se musí hodně snažit, aby ho kolem nich udrželi omotaný. Znám páry, kde andělé pracují nepřetržitě celé roky, aby v jejich vztazích udrželi mír. Viděla jsem je, jak neustále omotávají šátek lásky kolem ramen každého z partnerů.

Také je vídám, jak se snaží zmírnit bolest, když se nějaký pár rozhodne rozejít nebo se rozvést. Láska není jen o štěstí a smíchu. Jako život sám má svoje vzlety a pády. Vím, že láska bolí; zažila jsem si tuto bolest a stejně si jí zažil každý, kdo v životě opravdu miloval. Kdyby láska nebolela, nerostli bychom díky ní.

Partnerská láska je velmi cenná, i kdybychom ji měli prožívat jen na krátkou chvíli, a andělé chtějí, abyste ji měli a užívali si jí. Pokud ve svém životě potřebujete anděly lásky, jednoduše o ně požádejte.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna