Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ MĚ UPOZORŇUJÍ NA KRÁSU A ČISTOU LÁSKU DÍTĚTE

boby-and-jessie.jpgKdyž jsem procházela supermarketem, andělé šli přede mnou. "Lorno, vidíš támhle toho malého chlapce?" Bylo mu tak dva a až dva a půl roku. Byl tak krásný a plný života, na tváři měl ohromný úsměv, když se batolil mezi regály. Užíval si, že je nezávislý. Andělé mi řekli, abych se na něj dívala, až ho budu míjet. Řekli mi, abych mu pověděla "Ahoj, fešáku!" Ten chlapeček se na chvíli zastavil a ze široka se na mě usmál. Pak se ke mně rozeběhl a anděl mi řekl "rychleji, Lorno". A tak jsem zrychlila a slyšela jsem, jak se za mnou ten maličký směje. Byl tak šťastný.

Pokračovala jsem se svém nákupu. Později ho znovu viděla, byl ve stejné řadě jako já a batolil se směrem ke mně. Pozorovala jsem anděly kolem něj. Tento chlapeček byl jiný než většina dětí, ale já jsem viděla pouze jeho krásu a znovu řekla "Ahoj, fešáku". Usmál se na mě. Jeho máma a táta byli tentokrát v jeho blízkosti a slyšeli mě, když jsem to řekla. Udělalo jim velkou radost, že někdo říká, že jejich chlapeček je fešák. Jeho táta se nahnul, zvedl ho a objal ho. Já jsem se mezi tím jen usmála, když na mě zavolala dcera, která potřebovala mou pomoc.

Všichni bychom se měli snažit vidět krásu a dobrotu v každém dítěti nehledě na to, jak vypadá zvenčí. Modlím se za jeho mámu a tátu a za toho malého chlapce, který v sobě měl tolik čisté lásky. Neměl v sobě ani trošku uzamčené lásky.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna