Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ MI UKÁZALI, JAK JE DŮLEŽITÉ DÍKUVZDÁNÍ

o-dikuvzdani.jpgAsi před 5 lety jsem byla v jedné kavárně v Dublinu na den Díkuvzdání. Jak jsem popíjela kávu (my v Irsku Díkuvzdání neslavíme), viděla jsem jednoho asi čtyřicetiletého businessmana, jak sedí sám u jednoho stolu poblíž. Na úrovni prsou před ním se vznášela ve vzduchu velká zlatá obálka, která byla jakoby vytvořena ze světla. Vedle toho muže stál anděl, ale nebyl to jeho strážný anděl. Tento anděl byl zlatý a velmi vysoký a štíhlý, ženského vzezření. Měl dlouhá špičatá křídla, která byla částečně otevřena. Ten anděl pohnul rukou směrem k obálce a z ní vyskočilo něco, co vypadalo jako přáníčko. Na něm jsem viděla něco napsané ručním písmem. Nevím, co to bylo za jazyk, ale určitě to nebyl jazyk, který znám. Bylo to nádherné současné písmo, které svítilo neonovou barvou. Ten anděl mi řekl, že bylo napsané z lásky.

Jak jsem přihlížela, jiný anděl se snesl dolů, čapnul tu obálku před mužem a vynesl ji vzhůru. S údivem jsem to celé pozorovala. Nic podobného jsem před tím neviděla. Ten anděl mi řekl, že když někdo vzdává díky na den Díkuvzdání, jejich díky jsou brané jako modlitba a napsané na toto zvláštní přáníčko.  To je pak odneseno anděly do nebe,  kde je položeno spolu s ostatními před Boha. Andělé mi nevysvětlili, jak se to děje, ale řekli mi, že Bůh přijímá každé přáníčko díku osobně.

Pokud jste někde, kde se Díkuvzdání slaví, přeji vám nádherný den. Pokud jste, jako já, někde, kde se vůbec neslaví, proč ho i přesto určitým způsobem neoslavit. Můžete zapálit svíčku, říct děkovnou modlitbu nebo ze srdce poděkovat někomu ve vašem okolí.
Mnoho lásky a požehnání v tento zvláštní den.


Lorna