Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ MI VŽDY ŘÍKAJÍ: POKUS SE NEDĚLAT SI STAROSTI

9. 7. 2015

meditation.jpgSetkávám se každý den s lidmi, kteří mi říkají, že si dělají starosti o mnoho věcí. Nejčastěji o to, že nejsou dobrými rodiči, učiteli, prarodiči nebo mají obecně pocit, že nejsou dobrými lidmi. Vždy pamatujte, že váš strážný anděl je s vámi, aby vám pomohl. Andělé mi vždy říkají, abych se tolik nestrachovala, že když si děláme starosti, nežijeme. Andělé by chtěli, abyste se vědomě rozhodli, že si nebudete dělat starosti o zbytečné věci jako třeba, jestli řeknete něco dobře nebo špatně, o svůj vzhled, abyste si nebrali příliš osobně to, co bylo stejně míněno jinak, abyste se netrápili tím, co si ostatní myslí, abyste se nesnažili stihnout všechno za jeden den. Všichni musíme zpomalit a vážit si života.

Některé starosti jsou pro nás dobré, neboť nás stimulují a tlačí dopředu, abychom něco dělali. Věci, které jste si mysleli, že nezvládnete. Jako já jsem si kdysi myslela, že se nikdy nenaučím řídit. (Lorna dnes řídí velmi dobře :-) pozn. překl.)

Všichni máme starosti, některé jsou velké a některé malé. Starosti akorát zabírají místo v našem životě, protože na nich moc dlouho lpíme a bojíme se jich. Všechny bychom je měli hodit do koše a naučit se, jak se s nimi vypořádat s jednou po druhé. Strachování a dělaní si starostí se může stát zvykem v našem životě a když se jím stane, nedokážeme se už nestrachovat ani o věci, které jsou nepodstatné, a tak si přestaneme užívat života. Andělé chtějí, abyste si důvěřovali a věřili v sebe.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna