Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ NABÍZEJÍ VÍCE SVĚTEL NADĚJE

14. 10. 2012

angels-of-hope.jpgANDĚLÉ NABÍZEJÍ VÍCE SVĚTEL NADĚJE PUBLIKU V CURYCHU I VÁM!

Včera večer v Curychu vešlo do prostoru, kde jsem mluvila, asi 20 ohromných andělů. Měli na sobě červené plášťě se zlatými nitěmi. Měli červená křídla, která byla ohromná a dosahovala skrze strop, jakoby tam ani žádný nebyl. Vypadalo to, jako by byla z gigantických peří. Jejich paže byly roztažené a obklopovalo je neuvěřitelné světlo. Nebo to jsem si alespoň ze začátku myslela. Pak jsem si ale uvědomila, že to byla malá světla naděje pro každého člověka, který byl připravený je přijmout jako dar světla naděje do svého života.

Znovu mi andělé řekli, že mohu za ně toto světlo naděje nabídnout i vám. Vše, co musíte udělat, je říct ANO a přijmout tento dar.

Mé díky všem z vás, kteří jste přišli si mě poslouchnout do Bernu a Curychu. Jsem velmi poctěna, když si lidé udělají čas a utratí své těžce vydělané peníze, aby se na mě mohli jít podívat. Děkuji Patricovi, Michelle a celého týmu z Die Quelle za to, že tyto akce zorganizovali. Ericovi za rozhovor a Oliverovi za jeho úžasný překlad v Bernu.

Těším, až pojedu dnes domů, a taky na to, že budu čtyři týdny doma, než pojedu do USA na americké vydání mé třetí knihy.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Fotky z akce ve Švýcarsku naleznete !!!ZDE!!!