Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ NÁM POMÁHAJÍ

5. 7. 2012

lorna-a-owen.jpgMinulý týden jsem šla poprvé ve svém životě na rockový koncert! Šla jsem se svým synem Owenem (vedle mě na fotce) a jeho kolegy na Red Hot Chili Peppers, kteří byli v Dublině.

Když všichni skandovali a tleskali, bylo to, jako by andělé skákali do vzduchu a také tleskali. Stalo se to pokaždé, když obecenstvo vybuchlo v  potlesk a bylo tak nádherné vidět tu kaskádu světla, kterou andělé vytvořili pokaždé, když skočili. Tito andělé nebyli strážní andělé, byli to nezaměstnaní andělé, jak jim říkám, a byli tam proto, aby pomohli lidem si ten koncert užít.

Na pódiu byli samozřejmě taky andělé. Pozorovala jsem dva členy skupiny, jak stojí proti sobě a přitom hrají zběsile rychle na kytaru – vedle obou z nich byl velký anděl, který napodoboval tu rychlou hru na kytaru a vypadalo to, jako by se horko těžko snažil udržet jejich tempo.

Opravdu jsem si to užila. Pamatujte, že andělé chtějí, abychom si užívali života nehledě na to, jak složitý je v tuto chvíli náš život, vždy jsou v něm momenty, které si můžeme užít. Požádejte anděly, aby vám pomohli užívat si více života a nezapomeňte, že můžeme vždy požádat svého strážného anděla, aby požádal strážného anděla někoho jiného, aby mu nebo jí pomohl užívat si víc života.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna