Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ PARTNERSKÉ LÁSKY

3. 3. 2015

lovers.jpgExistuje velmi speciální anděl, který nám pomáhá s partnerskou láskou. Tito andělé vypadají jinak než ostatní andělé. Jsou vysocí a štíhlí a vždy jsou oblečeni od hlavy až k patě v krásném plášti, který vypadá jemně a světle, na jeho látce jsou maličké zlaté a velmi světlé pastelově žluté čtverečky. Nejvýraznější věc na těchto andělech je ale zlatá nit, která vychází z jejich šatů - někdy jí má anděl kolem zápěstí a jindy mu čouhá odněkud z jeho nádherného pláště, který nosí.

Minulý týden jsem viděla jeden starší pár, který se vedl za ruce a anděl partnerské lásky měl zlatou nit omotanou kolem jejich zápěstí. Zeptala jsem se ho, jestli jsou zamilovaní už dlouho. Otočil se, podíval se na mě a řekl "Ano, zamilovali se do sebe už před 20 lety. Stále se milují, ale sem tam zesilujeme jejich lásku tím, že utahujeme zlatou nic kolem jejich zápěstí."

Andělé lásky pracují pilně s páry, které jsou spolu už dlouho. Partnerská láska vyžaduje práci a pozornost. Je zapotřebí, abychom si připomínali, proč jsme se vlastně do někoho zamilovali a ze všech sil se snažili tuto lásku udržovat.

Andělé partnerské lásky mi říkají, že i malá gesta jsou důležitá - takže pokud máte to štěstí, že máte ve svém životě partnera, nezapomínejte mu dávat najevo, že ho milujete.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna