Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ POMÁHAJÍ PŘI PRACOVNÍCH POHOVORECH

12. 12. 2012

pohovor.jpgVidím strážného anděla u každého člověka nehledě na to, jestli je dobrý nebo zlý, ale stále potkávám lidi, kteří pochybují o tom, že nějakého mají. Přestaňte pochybovat.

Minulý týden jsem pozorovala jednoho muže, jak přechází ulici kousek od místa, kde bydlím. Obklopovali ho tři andělé a za ním jsem viděla jeho strážného anděla, který vypadal ohromně a silně. Jeden z těch andělů mi řekl, že ten mladý muž se cítí bezradně a naštvaně. Zrovna šel z pracovního pohovoru, který nevyšel. Nešlo o to, že by tu práci nezvládnul, ale jeho hněv a frustrace mu zabránily v tom, aby se ukázal v tom nejlepším světle. Ještě měl jít na jiný pohovor. Jeho strážný anděl byl oblečen poněkud zvláštně do šatů světle modro-zelené barvy, bylo to, jako by některé části jeho šatů byly tvrdé a ochranné jako brnění, a jiné zase z měkké látky. Ten strážný anděl se k tomu muži nakláněl a měl ruku na jeho ramenou, přičemž ho pevně a jistě držel. Neustále k němu mluvil a dodával mu odvahu, kterou potřeboval na svůj další pohovor. Když jsem viděla, jak se ten mladík zhluboka nadechl, věděla jsem, že naslouchá svému strážnému andělovi.

Tento mladík je jako mnoho mladých lidí, které dnes vídám – nemají to lehké. Nevědí, že mají strážného anděla a cítí se osamoceně. Nikdy nejste sami – váš strážný anděl je vždy s vámi, aby vám nabídl pomocnou ruku.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna