Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ UČITELÉ

19. 9. 2012

stromovy-andel.jpgKDYŽ SE OCITNETE V NÁROČNÉ SITUACI, POŽÁDEJTE ANDĚLA UČITELE O POMOC

Vedle Janneke stál krásný velký anděl, když se mnou dělala rozhovor před velkým publikem na festivalu Happinez. Ten anděl měl v ruce mikrofon a imitoval gesta Janneke a přitom se na ní díval s velkou láskou. Byl to anděl učitel. Když jsem se Janneke zeptala, potvrdila  mi, že poprosila anděly, aby jí pomohli s jejím prvním veřejným rozhovorem v angličtině. Pamatujte, že existují andělé učitelé, kteří nám mohou pomoct s čímkoliv – s učením cizího jazyka, nové dovednosti, s děláním nějakého sportu, zahradničením, prostě s jakýmkoliv úkolem. Andělé jsou báječní učitelé a vše, co musíte udělat, je požádat.

Festival Happinez byla nádherná akce. Viděla jsem na něm tolik andělů, že jsem se musela usmívat. Na konci jednoho dlouhého tunelu byl muž, který hrál na nějaký hudební nástroj. Naproti němu seděl na zemi nádherný anděl, který také hrál na nástroj. Měl na sobě ohromný červený plášť z velmi jemného hedvábí, kterým obalil jak sám sebe, tak toho mladého hudebníka. Křídla toho anděla byla velmi úzká a velmi dlouhá a vypadala, jako by také byla z hedvábí. Ta křídla se mihotala a jemně pohybovala do taktu hudby.

Všem, kteří se podíleli na tomto festivalu moc děkuji.

Tuto sobotu budu mluvit v Helsinskách. Moc se těším, že opět navštívím Finsko. Když jsem byla naposledy v Helsinkách, viděla jsem tam stromového anděla poblíž přístavu. Stromové anděly vidím poměrně zřídkakdy a jsem vždy nadšená, když je někde spatřím. Tito andělé se objevují ve stromech a vždy to vypadá, jakoby vyplnili každý kousek stromu a hýbaly každou větví a každým listem. Nejsem si jistá, jestli stromoví andělé hýbou stromem nebo jestli strom hýbe s nimi. Stromový anděl je velmi spjat s přírodou. Vím také, proč jsem ho viděla zrovna v Helsinkách. Je to tím, že Finové jsou velmi uvědomělí, co se týče přírody, její krásy a důležitosti. Je to něco, co by se zbytek světa mohl od Finska učit.