Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLÉ V BIRMINGHAMU

30. 5. 2013

birmingham.jpegTěším se na návštěvu Birminghamu příští týden. Poprvé jsem byla v Birminghamu před dvěma lety, když tam zrovna probíhaly nepokoje. Nebylo to úplně nejpříjemnější tam být, ale bylo báječné vidět, jak se andělé snažili, aby upokojili situaci.

Když jsem šla tenkrát z nádraží, prolétl kolem mě anděl. Tolik jsem se lekla. Prolétl kolem mě tak blízko, že se jeho křídlo téměř dotklo mojí tváře. Aby kolem mě prolétl nějaký anděl tak blízko je něco, co se mi v životě stalo jen párkrát. Na určité úrovni to bylo úžasné, ale také jsem věděla, že mi tím chtěl říct, že situace kolem nepokojů je opravdu vážná.

Když jsem šla směrem ke knihkupectví, kde jsem měla autogramiádu, viděla jsem tolik andělů, že se mi chtělo plakat. Málokdy jsem viděla, aby se otevřelo tolik strážných andělů najednou. Strážní andělé měli ruce a křídla obtočené kolem lidí a předávali jim lásku a podporu a do toho jim šeptali do ucha, aby zůstali klidní. Andělé mi celou dobu říkali, jak se lidé bojí a jsou rozrušení. Strážní andělé vždy vypadají velce a mocně, ale tito andělé vypadali ještě mocněji než obvykle. Pozorovala jsem jednu asi pětiletou holčičku, jak jde se svým tatínkem a drží se ho za ruku, a kromě jejího strážného anděla jsem viděla anděla, který si s ní hrál, snažil se jí lechtat a sejmout z ní tak její strach.

Také jsem viděla dvě skupinky buřičů a i u nich byli jejich strážní andělé, ale také ještě mnoho a mnoho dalších andělů. Strážní andělé měli své ruce a křídla před těmi chlapci a muži, jako by se je snažili uklidnit, a také jim šeptali do ucha a snažili se v nich probudit pocit viny, aby si uvědomili, že dělají něco špatného.

Také jsem viděla mnoho andělů u policistů, kteří stáli na ulici. Je zajímavé, že na ulici s lidmi nebyli žádní nezaměstnaní andělé, ti totiž byli zaměstnáni a nezaprázdněni výtržníky a policií.

Díky bohu se situace uklidnila, ale já vím, že dál žijeme v pohnutém světě, kde se mnoho lidí cítí rozlobeně a ohroženě. Stále opakuji, že andělé mi říkají, že se věci zlepšují a že v této době se musí hodně lidí a institutcí zodpovídat za svoje skutky, což povede k lepšímu světu.

Všichni musíme vidět naději a světlo v našem světě a pamatovat si, že svět potřebuje naše modlitby. Vaše krátká modlitba od srdce “Bože, požehnej dnes světu” může vyvolat velkou změnu.

S požehnáním,

Lorna