Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLSKÉ ČLÁNKY OD LORNY

11. 7. 2013

feather-in-the-water.jpgÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL MÁ NAKONEČNOU TRPĚLIVOST A NIKDY SE NA VÁS NEZLOBÍ

Lidé se omlouvají svému strážnému andělovi za to, že ho ignorovali nebo že ho dohání k šílenství. Svému strážnému andělovi se nikdy nemusíte omlouvat! Nikdy jsem neviděla žádného strážného anděla, aby se naštval nebo zlobil. Někdy mi přijde, že musí být na nás naštvaní, ale zdá se, že mají nekonečnou trpělivost a nikdy to s námi nevzdávají. A také s námi nikdy nepřestávají komunikovat. Viděla jsem, jak andělé tahají lidém za oblečení nebo je přimějí něco upustit, aby získali jejich pozornost. Viděla jsem, jak foukáním obrací stránky knížek studentů nebo způsobí průvan, který otevře studentovu knihu nebo shodí na zem propisku.

Skutečností zůstává, že bezpodmínečná láska vašeho strážného anděla je taková, že nehledě na to, co děláte, vás bude vždy milovat. Vždy bude při vás a bude se trpělivě snažit vás přimět, abyste mu naslouchali – abyste dělali správné věci.

Vím, že kdybychom všichni více naslouchali, naše životy by byly jednodušší a radostnější.

„UVIDÍM ZNOVU SVOJE BLÍZKÉ, KTEŘÍ ODEŠLI DO NEBE?“

Na tuto otázku se chtěla svého strážného anděla zeptat Dorothe Weiergang a mnoho z vás mělo podobnou otázku v reakci na video „Kdybyste viděli svého strážného anděla, co byste mu řekli?“

Odpověď zní ANO! Uvidíte opět svoje milované, až zemřete a půjdete do nebe. Dokonce i ve chvíli smrti uvidíte některé ze svých milovaných, kteří u vás budou stát a vítat vás. Bůh často dává svolení vašemu strážnému andělovi, aby k vám pustil duši milovaného člověka. Tato duše je stále v nebi, ale je jí na chvíli dovoleno být s vámi, aby vás mohla utěšit.

Pokud ucítíte přítomnost někoho, koho jste milovali, ale kdo zemřel, nepochybujte o tom. Je to tak, že přítomnost duše člověka, kterého jste za života znali, ucítíte mnohem snaději než cítíte přítomnost svého strážného anděla.

ZAČNĚTE MLUVIT O SVÉM STRÁŽNÉM ANDĚLOVI

Ptala jsem se andělů, o čem mám dnes psát, a oni mi řekli, abych vás povzbudila k tomu, abyste více mluvili o svém strážném andělovi. Abyste lidem říkali, že věříte, že máte strážného anděla a že vám v životě pomáhá.

Tím, že mluvíte o svém strážném andělovi se svou rodinou a přáteli, je přimějete, aby se také zamysleli nad možností, že skutečně mají strážného anděla. Nemám na mysli pouze lidi, o kterých víte, že jsou tomuto tématu otevřeni, mám na mysli i ty, o kterých si myslíte, že tomu možná nevěří.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna