Jdi na obsah Jdi na menu

ANDĚLSKÉ PŘÍSPĚVKY

3. 6. 2014

prayer.jpgVĚŘÍM, ŽE KAŽDÝ JEDEN Z VÁS ZAŽIL VE SVÉM ŽIVOTĚ SÍLU MODLITBY

A také věřím, že za každého z vás se někdy modlil někdo jiný – možná i lidi, které vůbec neznáte – a že vám to pomohlo.

Často mi lidé říkají, že nevědí, jak se mají modlit. Možná si myslíte, že nevíte, jak se modlit, nebo se nemodlíte, ale skutečnost je taková, že většina lidí se i tak modlí. Modlitba může být rychlá myšlenka, která vás napadne, slovo nebo výkřik k Bohu o pomoc. I to, co nám připadá jako kletí, může být někdy ve skutečnosti modlitba, pokud to vychází z duše.

Já mluvím s anděly a žádám je o pomoc; žádám anděly, aby se přimluvili, ale nemodlím se k nim. Modlím se pouze k Bohu. Modlitba je přímá komunikace s Bohem.

Nikdo se nikdy nemodlí sám. Když se modlíte k Bohu, je u vás velké množství modlitebních andělů, kteří se modlí s vámi nehledě na vaše náboženství nebo to, jak se chováte. Jsou s vámi a posilují vaši modlitbu, přimlouvají se za vás a prosí Boha, aby vyslyšel vaši modlitbu. Pokaždé, když se modlíte, i když je to jenom jedno slovo, modlitební andělé jsou jako nekonečný proud tekoucí ohromnou rychlostí k nebi s vašimi modlitbami.


UDRŽENÍ MÍRU JE SLOŽTĚJŠÍ, NEŽ ROZPOUTAT VÁLKU

Anděl Elijáš mi před lety řekl „Je jednoduché rozpoutat válku, ale to nejtěžší je udržet mír.“

Nenávist živí sama sebe mnohem snáz než láska. Dokáže růst a šířit se velmi rychle a vytvořit cyklus nenávisti. Když je nenávisti dovoleno, aby narostla, je potom velmi těžké, aby jí pronikly láska a soucit. Když dovolíme nenávisti vstoupit do našich srdcí, vystrnadí lásku a donutí nás ji uzamknout.

Všichni se musíme snažit, abychom překonali nenávist v našich životech, protože ona se do nich dokáže tak snadno vplazit. Někdo se může pohádat se svým šéfem kvůli nějaké prkotině, jako třeba kvůli dovolené, kterou mu šéf nechce dát. Člověk se cítí naštvaně a ublíženě a začne myslet na všechny špatné věci, které jeho šéf kdy udělal (a vůbec ne na ty dobré) a nenávist se začne vkrádat a sílit.  Všichni musíme být neustále ostražití, abychom nevpustili nenávist dovnitř.

Nikdo nás nemůže přinutit milovat a nikdo nás nemůže přinutit nenávidět; máme svobodnou volbu a musíme si být více vědomi rozhodnutí, která činíme. Nenávist a pomsta nás udržují v bludném kruhu.

Modlitba je jeden ze způsobů, jakým můžeme přerušit tento kruh, a proto je teď modliteb tolik zapotřebí. A ano, měli byste se modlit i za lidi, kterými opovrhujete.

Všichni se musíme modlit za to, aby vůdci a všichni zúčastnění v Sýrii měli odvahu zvítězit nad svou vlastní nenávistí a dovolit lásce, aby mohla vystoupit z nich i ostatních ven.


DOTYK ANDĚLA

angel-water.jpg
Někdy cítím, že se mě dotknul anděl. Někdy mám pocit, jako bych vytvořila tunel z andělů, který se táhne celé kilometry, a když jím procházím, cítím, jak se mě dotýkají, tak něžně, tak jemně. Když se mě dotýkají, cítím tak jasně jejich andělskou lásku. Vím, že někdy cítíte dotyk anděla, někdy cítíte mráz po zádech nebo zašimrání nebo prostě nevysvětlitelný pocit radosti, která jakoby přišla odnikud. Nikdy nepochybujte o tom, že jsou s vámi andělé.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna