Jdi na obsah Jdi na menu

Aun Schan Su Ťij

24. 6. 2012

lornina-cinanka.jpgAun Schan Su Ťij byla obklopena velkými nádhernými zlatými anděly, když šla po červeném koberci včera večer v Dublinu. Andělé byli vážní a vypadali jako ochránci této maličké a odvážné ženy, která měla nádherné květiny ve vlasech. Musela jsem se smát, protože na sobě měla také zlatou šálu, která měla úplně stejnou barvu jako andělé kolem ní.

Aun Schan Su Ťij byla v Dublinu, kde byl uspořádán koncert na její počest, na který jsem sice neměla lístek, ale viděla jsem ji, jak vchází dovnitř, a pak ještě velká veřejná akce.

Andělé mi řekli, že tato žena se postavila a sehrála a dál hraje svou roli. Bylo mi řečeno, že její práce ještě není u konce, stále ještě musí vyhrát několik bitev a potřebuje podporu lidí z celého světa. Bylo mi řečeno, že lidé, kteří mají moc, pro ni mohou udělat více.

Všichni z nás pomohou pomoct ji i ostatním, kteří bojují za spravedlnost. Na té veřejné akci byli mladí lidé, kteří na sobě měli trička s logem AMNESTY INTERNATIONAL a prosili lidi, aby podepsali petice za proštění všechno politických věznů v Barmě. Kdykoliv jsem nějakého mladého člověka viděla, byli kolem něj andělé, kteří mávali papíry a snažili se povzbudit ostatní, aby si jich všimli a podepsali petici.

Když Aung Schan vystoupila na veřejné jeviště, dav slavnostně zaburácel a já jsem se k němu přidala. Pokaždé, když se zvedla, aby promluvila, obklopil jí půlkruh andělů, kteří jí obalili láskou a něhou. Byla jsem tak ráda, že jsem tam mohla být. Její práce je důležitá nejen pro Barmu, ale pro celý svět a pro každého z nás v našich zemích. Tato žena je paprsek naděje pro svět.

Požehnání jí a všem, kteří povstali, aby sehráli svou roli.

Lorna

Více o této ženě se můžete dozvědět !!!ZDE!!!