Jdi na obsah Jdi na menu

BEZPLATNÝ ON-LINE SEMINÁŘ PŘEKLÁDANÝ DO NĚMČINY

8. 1. 2013

lorna---germany.jpgLidé se mě často ptají, jak mají komunikovat se svým strážným andělem. Na to je jednoduchá odpověď: vše, co musíte udělat, je požádat. Váš strážný anděl je stále s vámi a čeká a doufá, že mu začnete naslouchat. Odjakživa se s vámi snaží komunikovat a přimět vás, abyste si uvědomili jeho přítomnost. Když toto čtete, uvědomte si skutečnost, že vedle vás opravdu stojí anděl. To je první krok.

Andělé dělají skutečně hodně pro to, aby se spojili s lidmi. Viděla jsem anděly, jak tahají lidem za šaty nebo je přimějí něco upustit, aby získali jejich pozornost. Máme k dispozici tolik podpory a pomoci, tolik andělů nás chce vést, ale moc z nás je příliš zaneprázdněno, než aby poslouchalo.

Bůh chce, abychom byli šťastní a užívali si svých životů, ale musíme naslouchat svému strážnému andělovi. Bůh a jeho andělé nám dávají mnoho znamení a pokud si udržíme oči, uši a srdce otevřené, uvidíme je a oni nám pomohou naplnit naše životy nadějí, radostí a smíchem.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna

P. S. Prožila jsem krásné, míruplné a odpočinkové vánoční svátky se svou rodinou. Znovu pracovat začínám tento čtvrtek, 10. ledna v 18:30 – budu dělat bezplatný on-line seminář s překladem do němčiny, který pořádá Random House Germany a na který se moc těším. Zde jsou podrobnosti:
 !!!KLIKNI ZDE!!!