Jdi na obsah Jdi na menu

BOŽE, POMOZ DNES SVĚTU

17. 5. 2013

angel-josef.jpgNikdy nemějte pocit, že vaše modlitba je nevhodná. Předevčírem v Limericku mi bylo řečeno, že mnoho lidí se stydí modlit, protože mají pocit, že jejich modlitba není dostatečně dobrá. Nikdy nemějte pocit, že vaše modlitba není dost dobrá, vše, co je zapotřebí, je aby vycházela z vašeho srdce. Každý se umí modlit a Bůh slyší každou jedInou modlitbu. Samozřejmě se také nikdy nemodlíte sami, velké množství modlitebních andělů se modlí s vámi, kdykoliv se modlíte.

Kdybychom si všichni zvykli říkat jednoduchou modlitbu typu “Bože, pomoz dnes světu”, říkali ji každý den a mysleli ji upřímně, napomohli bychom tomu, aby se náš svět stal lepším místem.

Děkuji všem 700 lidem, kteří na mě v Limericku přišli, a je mi líto, že nebylo dostatečně míst pro všechny. Děkuji vám za vaši štědrost – ve sbírce se vybralo více než 3000 euro, které půjdou na restaurační práce kostelů Mid West Simon a kostela Svatého Josefa (ten krásný anděl na fotce je právě z kostela Svatého Josefa). Díky všem lidem, kteří napomohli tomu, že večer v Limericku byl tak úspěšný.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým,

Lorna