Jdi na obsah Jdi na menu

BOŽÍ BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA K NÁM

25. 11. 2013

8.jpgAnita Moorjani, Eben Alexander a já jsme dělali, co bylo v našich silách, abychom vysvětlili, jak úžasná je bezpodmínečná láska, kterou jsme cítili od Boha, když jsme měli své zážitky klinické smrti.

„Cítila jsem se, jako bych byla hluboce milována nehledě na to, co jsem kdy udělala. Byla jsem milována prostě jen proto, že jsem. Bezpodmínečná láska je láska, která nesoudí a nefiltruje. Pokud máte pocity viny, které nemáte vyřešené, vězte, že Bůh ani vaši milovaní v Nebi, vám nemají nic za zlé. Bůh chce, abyste byli šťastní – vše, co vůči vám cítí, je čistá láska. My všichni si zasloužíme cítit lásku a radost.“ Tak to popsala Anita.

„Jste hluboce milováni a ochraňováni. Nemůžete udělat nic špatně.“ Tak to podal Eben.

Je pro mě skutečně těžké popsat boží bezpodmínečnou lásku. Nemám na to slova a myslím, že žádná slova to nikdy nemohou vystihnout. Boží bezpodmínečná láska je tak ohromující, je to nepopsatelné, když vás naplní, jste v takovém míru, jste v takové boží lásce, že vás to úplně přemůže.

Kdybychom se jen probrali a uvědomili si, že Bůh miluje každého z nás bezpodmínečně a ano, to znamená, že Bůh miluje i TEBE nehledě na to, jak ty sám se odsuzuješ. Tolik by nám to změnilo život, mnohem méně bychom cítili potřebu zraňovat ostatní a naopak bychom se nabízeli a pomáhali ostatním mnohem rychleji, než to děláme teď, ozvali bychom se za to, co je správné.

Zkuste to a dovolte si přijmout fakt, že vás Bůh bezpodmínečně miluje, zkuste to třeba jen na jeden den. Uvidíte, že vám to zcela změní život.

Měla jsem velkou radost, že jsem byla pozvána newyorským Open Centrem na setkání s Ebenem a Anitou, abychom se všichni společně podělili o svoje chápání boží bezpodmínečné lásky. Každý z nás tří pochází z velmi rozličných prostředí, náboženství a národností, a přesto jsme všichni tři cítili tu samou bezpodmínečnou lásku. Děkuji Ebenovi a Anitě za to, že řekli ano, a všem v Open Center (obzvláště Araceley) za to, že to všechno umožnili, a stovkám z vás, kteří jste obětovali svůj čas, abyste mohli být s námi.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna

Fotky z této akce najdete !!!ZDE!!!

P. S. Pokud neznáte Anitu a Ebena a jejich práci, tady se o nich můžete dozvědět více (v angličtině):

http://www.lifebeyonddeath.net/
http://anitamoorjani.com/


Kniha Anity vyšla v češtině pod názvem MUSELA JSEM ZEMŘÍT a kniha Ebena Alexandera vyšla česky pod názvem JAKÝ JE ŽIVOT PO ŽIVOTĚ.