Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA K BUDOUCNOSTI LIDSTVA?

13. 10. 2013

usa-flag.jpgBylo mi řečeno, že Amerika sehraje velkou roli v evoluci lidstva a že z Ameriky přijde mnoho nápadů a iniciativ, které vytvoří lepší svět a pomohou spojit země. Andělé mi říkají, že Amerika se má stát majákem naděje pro svět.

Chápu, že jak toto poselství, tak to, že vidím anděly, se vám může stát přitažené za vlasy a nemusíte tomu věřit. Vidím anděly fyzicky, jako vidím člověka stojícího přede mnou. Vidím je od dětství a vidím strážného anděla u každého člověka nehledě na jeho náboženství. Netuším, proč já je mohu vidět a ostatní ne. Nemám, jak bych vám to dokázala, ale žádám vás, abyste na chvíli odložili svoje pochybnosti a skepsi a dovolili mi, abych vám pověděla o tom, co mi bylo sděleno o Americe a její roli ve světě.

Musím se smát, když mě lidé obviňují z toho, že mluvím o důležité roli Ameriky proto, abych prodala víc svých knih v USA. Vzhledem k tomu, že tato informace odrazuje a rozčiluje mnoho lidí v Evropě, kde jsou moje knihy nejprodávanější, byl by to ode mě dost krátkozraký tah. Mohu říct jen pravdu a to, co mi bylo sděleno.

Pokaždé, když přistávám v USA, je mi zjeveno to, co je prý bránou k budoucnosti lidstva, a je mi řečeno, že Amerika je kolébkou pokročilé lidské rasy.

Andělé mi říkají, že Amerika jde tím správným směrem, aby naplnila svůj osud. Ne všechna rozhodnutí, která se ve Spojených Státech činí, jsou správná, ale bylo mi řečeno, že obecně vzato jdou USA správným směrem, a v oblastech, kde tomu tak zatím není, se časem objeví příležitosti to napravit. Vím, že mnoho lidí bude o tomto pochybovat. Ale prý jednou v budoucnosti, až se ohlédneme zpět, budeme moct spatřit jasněji pokrok, ke kterému došlo. Prozatím, i když to bude pro mnohé těžké strávit, by měl zbytek světa naslouchat více Americe.

Andělé mi říkají, že ti z vás, kteří žijí v Americe, se musíte víc spojit. Že ať děláte cokoliv a žijete kdekoliv, měli byste se stát vědomějšími k lidem různých etnických zázemí, různých vyznání a různých zaměstnání. Rozkvět Ameriky do její plné síly nastane tím, že se lidé spojí jako jeden národ. Abyste toho dosáhli, musíte hledat a nacházet věci, které máte společné, spíš než se zaměřovat na věci, které vás rozdělují.

Každý z vás v tom musí sehrát svou roli, měli byste se začít usmívat a uzdravit lidi, které jste v minulosti soudili jako odlišné, měli byste je víc poznat. Když to uděláte, andělé mi říkají, že zjistíte, že toho máte společného mnohem víc, než jste si mysleli.

Neustále se modlím za Ameriku a Američany, aby se probudili a přijmuli svůj skutečný potenciál pro svět rychleji.

S požehnáním

Lorna

VIDEO, KDE LORNA MLUVÍ O ROLI AMRIKY