Jdi na obsah Jdi na menu

BUDE KONEC SVĚTA?

4. 12. 2013

world.jpgTuto otázku mi položila jedna krásná dvanáctiletá dívka ve Filadelfii. Andělé mi říkají, že odpověď zní NE, nebude konec světa. Bylo mi zjeveno mnoho nádherných budoucností, budoucností, ve kterých vytvoříme ráj na zemi. Také mi bylo ukázáno několik budoucností, které se mi moc nelíbily, a my všichni se musíme snažit, aby k těmto budoucnostem nedošlo. Na světě se děje mnoho skvělých věcí. My jen máme tendenci dívat se na to negativní a nevidět to pozitivní, které se děje. Děje se mnohem víc pozitivního než negativního. Když uvidíme a rozpoznáme více pozitivních věcí jako rodinu, přátele, sousedy, přírodu, naší planetu atd., budeme se víc snažit, abychom je chránili. A když tyto hodnoty budeme chránit, učiníme z našeho světa lepší, přátelštější a láskyplnější místo a budeme moct pracovat na tom, abychom se přiblížili k této vidině ráje na zemi, který mi byl ukázán.

Lauro, andělé mi říkají, abych ti řekla, že by sis měla dovolit cítit se na světě bezpečněji, že tvůj strážný anděl tě obaluje do svých křídel.

Požehnání Lauře a každému, kdo má strach. Modlím se za to, abyste všichni cítili bezpečí a jistotu svého strážného anděla, který je stále s vámi.

Lorna