Jdi na obsah Jdi na menu

BŮH VÁS MILUJE

19. 7. 2016

stormy-skies-1600x900-wallpaper-4063.jpgMějte soucit, neboť ten dokáže změnit svět.

Musíme mít soucit jeden pro druhého. Musíme se mít rádi. Na jedné ze svých posledních přednášek jsem lidem říkala "Až přijdete domů, řekněte své rodině, že je máte rádi. Je to tak důležité říkat lidem, že je máte rádi, dokonce i lidem, které neznáte. Nebojte se říkat lidem, že je máte rádi. Já to teď říkám vám a vy to dnes večer řeknete své rodině."

***

Bůh vás miluje.

Duše každého člověka je milionkrát víc než jakýkoliv anděl, protože duše je smítkem Božího světla. Andělé byli stvořeni Bohem dříve než my. Bůh se ale do nás před dávnou dobou zamiloval a vložil do nás kus svého světla. Proto jsou andělé tak rádi kolem nás, aby nás chránili, aby přivedli naši duše zpět k Bohu, až naše lidské tělo vypoví svou službu.

***

Nedávno se mě jeden mladý muž zeptal: "Jak můžeme změnit duševní zdravotnictví v Irsku?" (míněna je zřejmě psychiatrie a psychologie - pozn. překl.)

Jeden ze způsobů, jak můžeme změnit duševní zdravotnictví je uvědomovat si více naši duchovní stránku a bojovat za ty, kteří trpí. Může se to stát každému z nás. Musíme zlepšit systém duševního zdravotnictví , aby když někdo projde něčím náročným, měl kam se obrátit o pomoc, s kým si promluvit a naučit se cvičení, která mu pomohou se znovu uzdravit. Vím, že tu existuje ohromný blok. Musíme bojovat za ty, kteří nemohou bojovat sami za sebe. Musíme tento blok odstranit.

***

Všichni musíme pracovat na tom, abychom přinesli mír

Musíme mít všichni na paměti a ve svých srdcích masakrování nevinných mužů, žen a dětí po celém světě kvůli terorismu, nespravedlnosti a těm, kteří umírají během bombových útoků. Ať je jejich víra jakákoliv; jsou nevinní. Každý den to slýcháme ve zprávách a mé srdce je s těmi, kteří takto umřeli, a se všemi jejich rodinami a těmi, kteří byli zraněni. Všichni jsou v mých modlitbách.

Musíme se dál modlit za ty, kteří dělají tyto příšerné věci, i když nám to přijde těžké. Jak jinak se mohou změnit jejich srdce? Musíme se modlit za jejich rodiny; matky a otce, kteří byli zdrceni, když zjistili, že jejich děti zmasakrovali nevinné muže, ženy a děti. Jejich srdce jsou lámána na kusy, když si pomyslí, že jejich děti mohly udělat něco tak strašného.

***

Laskavý čin

Nedávno jsem vystoupila z auta a andělé upoutali mou pozornost. Viděla jsem muže, jak si sundavá bundu a pokládá ji přes ramena jednoho starého muže. Když kolem mě procházeli, řekl ten mladší muž "Mně není zima. Jsem mladý a zima mě netrápí." Usmála jsem, když jsem ho slyšela říct tato slova. Zeptala jsem se andělů "Je to jeho otec?" a oni řekli "Ne, jeho soused." Bylo velmi krásné vidět tak láskyplné gesto. Kolik dobrých a laskavých věcí bychom dokázali udělat za jeden týden?

***

Pokud dnes někde jste a děláte obyčejné každodenní věci, nezapomeňte si je užívat. I kdybyste se cítili smutní a zklamaní, pokuste se si víc užívat! Pomůže vám to se povznést a cítit se dobře.

***

Mějte se rádi!

Andělé chtějí, abych vám řekla "Co dnes děláte pro sebe?" Jste jedineční. Pro svého strážného anděla jste číslo jedna. Nezapomínejte sami na sebe!

***

Spatřete před sebou světlo naděje!

Dovolte si vidět světlo naděje. Pamatujte, že Anděl Naděje je na světě. Přijde nám tak těžké vidět toto světlo, ale je přímo před námi, musíme se jen všichni snažit jít mu naproti. Musíme si dovolit vidět všechny ty pozitivní věci, které jsou v našem životě. Naděje dělá z nemožného možné!

***

Jednoduchá žádost od andělů k vám

Andělé chtějí, abych vás požádala, že až budete příště v nějaké kavárně na srazu se svými přáteli, abyste si s nimi dali šálek čaje nebo kávy, zastavte se na chvíli a řekněte si "Jsem vděčný za všechno to, co je v mém životě". Hlavně za to, že tam můžete sedět, být se svými přáteli a dát si to kafe. Uvědomte si, že na světě jsou děti, kterým je zima a mají hlad a nemají takové pohodlí jako vy. Dotkněte se svého srdce a dovolte lásce, aby z vás vystoupila směrem k těm, kteří jsou kolem vás, a také směrem k těmto malým dětem.

***

Stromy jsou tak důležité!

Nedávno jsem viděla stromového anděla. Byla to vlastně andělka. Byla oblečena do všech možných odstínů smaragdově zelené barvy. Každý list a každá větev se hýbala spolu s ní. Připomínala mi, jak důležité jsou stromy pro náš svět, nejen pro přírodu, ale i pro mě a pro vás.

***

Pamatujte, že máte strážného anděla!

Nikdy nezapomínejte, že jste milováni vašim strážným andělem. Váš strážný anděl vás bezpodmínečně miluje a vy jste pro něj jeho nejvyšší priorita. Váš strážný anděl je váš kamarád na věky věků! Nikdy nemůže být ničí jiný strážný anděl, pouze váš.

***

Připomeňte si všechna svá požehnání

Nedávno mi hned po probuzení můj strážný anděl připomněl, abych poděkovala Bohu za všechna požehnání, která dnes mám. A že jich je: mé děti, moji přátelé, má vnoučata, příroda kolem mě, že mohu chodit a mluvit a smát se. Největší požehnání však je, že jsem naživu.

***

Váš strážný anděl vám může pomoct růst v životě

Váš strážný anděl vám může pomoct následovat své srdce ve všem, co děláte ve svém životě. Váš strážný anděl vám může pomoct žít váš sen, uvědomit si, jak jedineční jste, jak důležití a jak potřební. Váš strážný anděl vám může pomoct lépe se spojit s vaším duchovní stránkou a probudit vás. Dívejte se na svůj život a okolní svět jiným způsobem. Určitým způsobem bude plnější lásky, naděje a pozitivity a vrátí vám zpět chuť do života.

***

Modlitby

Nedávno ke mě přišla jedna malá holčička a řekla mi "Ahoj". Bylo jí asi sedm let. "Můj bráška je nemocný." Zrovna když jsem chtěla něco říct, odešla. Chtěla jsem jít za ní, ale anděl řekl "ne, ona tě jen prosí, aby ses modlila za jejího bratříčka". A tak jsem se modlila. Nezapomínejte se modlit za cizí lidi. I člověk, kterého neznáte, potřebuje vaše modlitby, a vy zase potřebujete ty jeho.

***

Jste duchovní bytost!

Jste více než jen maso a kosti. Máte duši, to smítko Božího světla. Musíme si pamatovat, že až vaše duše půjde zpět do nebe, můžete se přimlouvat za druhé, můžete udělat víc než my zde na Zemi. Musíme si přiznat, že jsme duchovní bytosti.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným