Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NEBE A ZPĚT

9. 8. 2013

sunshine.jpgSympozium na téma Zážitky blízké smrti s Lornou Byrne, Ebenem Alexanderem M. D. a Anitou Moorjani.

“Cítila jsem, jak má duše drží duši mého miminka a vystupuje z mého těla směrem k nádhernému světlu. Věděla jsem, že mé dítě zemřelo a že já také umírám. Stoupala jsem ke světlu s dítětem v náručí. Bolest ustala. Cestovala jsem stříbrno-zlatým tunelem: ohromným tunelem vytvořeným ze zářivých bílých andělů. Neviděla jsem konec tunelu, neboť jeho dráha byla zakřivena. Věděla jsem, aniž by mi to někdo řekl, že jsem na cestě do Nebe, a necítila jsem žádný strach, jen ohromnou radost. Také jsem viděla jiné duše, jak putují do nebe. Vypadaly lidsky a byly oblečeny do zářivých bílých šatů. Nazývám jejich barvu bílou, protože pro to nemám žádné jiné slovo, ale bylo to mnohem zářivější než barva, které říkáme bílá. Skrze jejich šaty prosvítaly jejich duše, které prozařovaly také jejich tváře a ony vypadaly mnohem čistší a zářivější, než byly kdy na Zemi.” Zažila jsem v životě dvě klinické smrti (i když jsem tehdy ještě nevěděla, že se tomu tak říká). Jednu, když jsem před asi 25 lety potratila (viz výše úryvek z Andělé v mých vlasech), a jednu před osmi lety, v době před vydáním své první knihy. Vím, že já, Eben Alexander i Anita Moorjani jsme prožili klinickou smrt proto, abychom o ní mohli říci ostatním, abychom se mohli podělit o tento zážitek a pomoci lidem, aby si uvědomili, že není třeba se smrti bát. Jak vždy říkám, kdyby si mě teď hned chtěl Bůh vzít k sobě, šla bych okamžitě a ráda.

eben-alexander.jpgzivot-po-zivote.jpgJsem velmi nadšená, že vám mohu o tomto sympoziu, které se bude konat 23. listopadu v New Yorku, něco říci. Eben Alexander, lékař a neurochirurg, který působil posledních 15 let v Bringhamu, Ženské a dětské nemocnici a Harvardské lékařské škole, prodělal transformační duchovní probuzený, když zažil klinickou smrt způsobenou téměř smrtelnou bakteriální meningitýdou. Vše popisuje v knize "Jaký je život po životě" Více informací !!!ZDE!!!

anita-moorjany.jpgAnita Moorjani je autorkou bestselleru “Musela jsem zemřít”, který vypráví o její klinické smrti a jejím následném vyléčení se z rakoviny v terminálním stádiu. Více o Anitě !!!ZDE!!!

musela-jsem-zemrit.jpg(Anitě Moorjani vyšla knížka "Musela jsem zemřít" v české verzi na začátku října 2013, pozn. admina)

Moc se těším na tuto akci, kde budeme mluvit každý zvlášť o svých zážitcích a potom budeme mít diskuzi s publikem. Více informací o této akci !!!ZDE!!! Přijďte, pokud můžete. Myslím, že to bude fascinující a velmi podnětná akce.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna