Jdi na obsah Jdi na menu

ČLÁNKY OD LORNY

8. 11. 2013

lb.jpgJAK SE JMENUJE MŮJ STRÁŽNÝ ANDĚL

To je jedna z otázek, která se objevila na facebooku během chatu, který jsme pořádaly, a na které se mě lidé nejčastěji ptají. Andělé nejsou tak fixovaní na jména jako my lidé a já často říkám andělům kolem sebe prostě „andělé“. Ale my máme rádi jména a andělé se rádi přizpůsobí. Řekli mi, že každý člověk ve svém srdci zná jméno svého strážného anděla. Že to je jméno, které milují, nebo jméno, které jim neustále přichází na mysl. Jedna žena mi řekla, že jela v autě a nemohla dostat z hlavy jednu písničku. Pořád si zpívala část té písničky a nakonec si uvědomila, že volá jméno. Najednou jí to došlo a přišlo jí to jak zjevení. Věděla, že si zpívá jméno svého strážného anděla. Ve svém srdci věděla, že komunikuje se svým andělem.

Prostě zůstaňte otevření a všímejte si znamení a než vás něco napadne, říkejte svému andělovi, jak chcete, klidně jenom „můj strážný anděli“.

ANDĚL NADĚJE PŮSOBIL V PRVNÍ SVĚTOVÉ VÁLCE A V MÉM ŽIVOTĚ

„Anděl naděje je paprskem světla v životě nás všech. Pomáhá nám udržovat plamen naděje v nás celý náš život.“ řekl mi jednou jeden anděl. „Naděje hraje ohromnou roli v našem každodenním životě. Naděje činí z nemožného možné.“ Bylo mi asi 12, když mi to ten anděl řekl. V té době mi také andělé poslali vizi anděla naděje, jak působil během první světové války, abych lépe pochopila, jak pracuje

Kdykoliv jsme já a moje rodina měli těžké období, viděla jsem kolem nás anděla naděje, který se mě snažil povzbudit. Krom mě něj mě samozřejmě povzbuzovali i ostatní andělé kolem mě.

Nikdy bychom neměli podceňovat hodnotu naděje. S naději v srdci toho dokážeme tolik udělat. Modlím se za to, aby každý měl ve svém srdci dnes více naděje.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna