Jdi na obsah Jdi na menu

DÁRKOVÝ SET LORNINÝCH KNIH

18. 10. 2015

promo-clanek-komplet.jpg

Než Lorna napsala svou první knihu Andělé v mých vlasech řekla: "Pro mě bylo důležité to, že i kdyby má kniha pomohla jednomu jedinému člověku na světě a změnila mu život nebo mu vrátila zpátky naději, tak by to pro mě bylo naprosto úžasné a nedocenitelné." A dnes jsou všechny knihy Lorny bestsellery a pomáhají tolika lidem na světě.

andele-cover.jpgschody-cover.jpgnadeje-cover.jpglaska-cover.jpg

Toto krásné dárkové balení Lorny obsahuje knihu Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Druhou knihu Schody do nebe, kde seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Předposlední titul Andělské poselství naděje, kde se Lorna obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc. Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje. A dosud již poslední titul Nebeská láska, která byla vydána nově 24. 4. 2015 s rozšířenou kapitolou Láskyplná stezka - Sedm dní, v nichž se naučíte mít víc rádi sami sebe. K tomu, abychom se měli více rádi nám pomůže 8 kartiček s afirmacemi. A jako dárek navíc v tomto setu najdeme i andělské pírko. Jsme si vědomi toho, že mnozí z vás vlastní již všechny tituly Lorny, ale třeba potěší někoho, kdo knihy nemá, jako dárek pod stromeček nebo třeba vášnivé sběratele knih všech vydání.

karta-1.jpgkarta-2.jpg

Dárkový set vychází 30. 10. 2015 za cenu 699,- kč (pro členy Knižního klubu za 629,- kč). Na Slovensku za cenu 25,90 € (pro členy Media klubu za 20,72 €)

!!!VIDEO O KNÍŽCE ZDE!!!

!!!CZ KOUPIT ZDE!!!

!!!SK KÚPIŤ TU!!!