Jdi na obsah Jdi na menu

DĚTI SÝRIE POTŘEBUJÍ VAŠE MODLITBY

14. 3. 2015

child-of-syria.jpgNeustále je mi ukazována vize, ve které davy dětí, tisíce a tisíce dětí chodí kolem dokola a drží se jedno druhého, jsou zmatené a nechápou, jak jejich rodiče mohli být zabiti, jejich domovy zničeny a jejich životy v nebezpečí. Vidím tyto nevinné děti, jak se učí nenávidět a chtít pomstu.

Jsem tak smutná, že už jsou to čtyři roky od začátku této krize a nikde není známka toho, že by něco zlepšovalo. Když se díváme na situaci v Sýrii a přilehlých zemích, možná lidsky nejsme schopni vidět žádné řešení. Proto se musíme modlit. Ať už je naše náboženství jakékoliv, všichni se musíme modlit za lidi, kterých se tento konflikt týká - dokonce i za ty, o kterých si myslíme, že jimi opovrhujeme. Musíme se modlit, aby všichni místní i světoví vůdci naslouchali a učinili správnou věc.

Vaše modlitba má opravdu význam.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Samozřejmě pokud můžete přispět i tím, že darujete nějaké peníze charitativním organizacím, jako je třeba UNICEF, která pracuje s dětmi v této oblasti, bude to skvělé. I pár korun může hodně pomoct.

P. S. Lorna se zúčastnila tzv. "vajíčkové výzvy", která se spočívá v tom, že vás někdo vyzve, abyste si nasbírali vlastní vajíčka a uvařili si je. Vajíčka nasbírala na zahradě u svého syna Owena. Tady je pár roztomilých fotek, které dala na svůj facebook. Fotky najdete !!!ZDE!!!