Jdi na obsah Jdi na menu

DOVOLENÁ PO IRSKU

27. 7. 2015

xlv.jpgDOVOLENÁ

Právě si vychutnávám svou dovolenou a odjíždím se svým synem Christopherem. Budeme cestovat po Irsku místy jako Limerick, Cork, Kerry, Mayo a Bůh ví kam ještě. Je to takový “road trip” (výlet autem) po Irsku. Moc se těším, že uvidím svou rodinu a přátele a budu jen odpočívat. Prosím, aby svítilo sluníčko a moc nepršelo. Obzvlášť si přeji dobré počasí na svatbu mých přátel, na kterou se opravdu moc těším. Doufám, že se budu procházet po pláži a cítit písek mezi prsty u nohou. Taky chci jít na pár krásných venkovských procházek. Miluji měsíce červenec a srpen, protože právě v těchto měsících si dopřávám dovolenou. Těším se, až se s vámi podělím o zážitky z mých cest!

Andělé mi v různých dobách připomínají, abych si dělala malé pauzy. Někdy je to třeba jít na procházku nebo si udělat čas sama na sebe a být o samotě. Ale jak víte, já nikdy nejsem skutečně sama. Andělé jsou stále se mnou, stejně jako jsou stále s vámi. Váš strážný anděl je vždy u vás a nikdy vás ani na vteřinu neopouští, ani v době vaší dovolené. I když si uděláte takovou malou dovolenou během prodlouženého víkendu, měli byste si ji užít a odpočívat. Požádejte anděly, ať vám pomohou se uvolnit a užít si ji, abyste se lépe nabili energií, cítili se vice milováni a vice se usmívali. Doufám, že všichni si uděláte (nebo jste si ji už možná udělali) během tohoto léta dovolenou. Doufám, že si ji užijete naplno a budete pamatovat na to, že váš strážný anděl i ostatní andělé jsou s vámi. Nikdy nejste sami, ani na vteřinu. Jste velmi milováni. Bůh vás miluje. Andělé vás milují. A já vás miluji celým svým srdcem.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Obě děti mé dcery byly na pár dní se mnou. Tady na fotce jsem já se svou nádhernou vnučkou Jessicou a mým králíčkem Mimsy. Jessica strávila mnoho hodin tím, že ho krmila a všude za ním chodila.

xl.jpgPO DOVOLENÉ

Jsem zpátky. Právě jsem se vrátila z nádherné dovolené po Irsku se svým synem Christopherem. Navštívili jsme některé členy rodiny a přátele. Byli jsme v Limericku, Corku, Kerry a Mayu. Irsko je tak nádherné, občas si ani neuvědomujeme krásu naší vlastní země.

Krom toho, že jsem se viděla s mnoha lidmi, měla jsem možnost strávit nějaký čas sama, i když já nikdy nejsem skutečně sama. Při jedné příležitosti jsem se procházela po pláži v Kerry, byl to jediný slunečný den, který jsme měli. Pozorovala jsem děti, jak si hrají ve vodě a jak je andělé napodobují – dělali, jako by cákali vodou a ta létala vzduchem – musela jsem se tomu smát.

Další velmi zvláštní příležitost pro mě byla, když jsem byla rybařit na jezeře, kde žije můj bratr Eugene. Eugene chytil malou štiku a Christopher chytil dva okouny, všechny tyto krásné malé rybky putovaly zpátky do jezera. Vyvolalo to ve mně spoustu vzpomínek na to, když jsem jako dítě a mladá dívka jezdívala na ryby s tátou na řeku Shannon. Bylo nádherné jen tak sedět v lodi a poslouchat šplouchání vlnek o jedoucí loďku.

Jak vidíte na obrázcích, měli jsme docela dobré počasí, I když bylo trošku větrno. Můj bratr Eugene je členem River Moy Search and Rescue (dobrovolná nezisková organizace, jež slouží místní komunitě – pomáhá hledat osoby, které se tragicky utopily ve vodách jezera – pozn. překl.) a 1. srpna v 10:00 mají vzpomínkový den. Přeju jim hodně úspěchu, aby do své sbírky vybrali co nejvíc, a žehnám všem, kteří přišli o někoho blízkého.

Teď doháním všechny zprávy a e-maily a mám pocit, že bych uživila další dovolenou.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Pár fotek z tohoto cestování naleznete !!!ZDE!!!