Jdi na obsah Jdi na menu

DOVOLTE ANDĚLŮM, ABY SE TYTO VÁNOCE DOTKLI VAŠEHO SRDCE

10. 12. 2015

christmas-heart.jpgPokud dovolíte andělům, aby se tyto Vánoce dotkli vašeho srdce, a napadne vás nějaká myšlenka, poslechtěte ji. I kdyby se vám zdála bláznivá, nebo jste se báli ji zrealizovat. Možná si říkáte, že si o vás ostatní budou říkat, že jste blázni, ale nevšímejte si toho, co si ostatní o vás mohou myslet. 

Když se andělé dotknou vašeho srdce, požádají vás vždy jen o to, abyste udělali něco dobrého. Možná to bude jen maličkost. Třeba až půjdete nakupovat dárky a zajdete si přitom do kavárny na šálek čaje či kávy, přivedou vaši pozornost na určitého člověka. Možná tento člověk bude sedět sám. Proč ho nepozdravit, nebo když uvidíte, že pije jenom čaj, ho nepozvat na něco sladkého? Může to být matka s dětmi a vy si všimnete toho, že ona nic nejí, snad proto, aby mohla koupit něco dobrého svým dětem. Jeden chlapeček mi jednou řekl "sharing is caring" (vyslovuje se to "šéring is kéring", což se hezky rýmuje. Volně přeloženo to znamená: když se s někým o něco podělíme, dáváme tím najevo, že nám na tom člověku záleží") Nebo třeba u vás v ulici bydlí soused a andělé vás nabádají k tomu, abyste mu u dveří nechali dárek. Může to být třeba něco, co jste upekli nebo koupili, když jste byli v supermarketu, například nějaké ovoce.

Andělé vás žádají, abyste se tyto Vánoce podělili s ostatními. Naslouchejte a nezapomínejte se v tento vánoční čas usmívat. Zdravte druhé a přejte jim šťastné a veselé Vánoce. Pomozte rozšířit ducha Vánoc ke všem lidem!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna