Jdi na obsah Jdi na menu

DOVOLTE DNES SVÉMU ANDĚLU STRÁŽNÉMU, ABY BYL VÁŠ UČITEL

7. 3. 2012

andele-ucitele.jpgAndělé jsou úžasní učitelé. Pokud jste ochotní a otevření se učit, andělé vás naučí, jak s nimi komunikovat. Jedna ze skvělých věcí na andělech je ta, že se nikdy nevzdávají. My možná zlomíme sami nad sebou hůl, ale oni to nikdy neudělají. Nechápu, odkud berou tu trpělivost.

V počátečních fázích učení budou používat maličkosti. Jako například, když odejdete z domu s vědomím, že máte všechno, co potřebujete, a najednou dostatenete pocit, že jste něco zapomněli. Vrátíte se a všechno zkontrolujete a možná zjistíte, že jste skutečně něco zapomněli nebo neudělali. Je ale také možné, že máte všechno a andělé toho jen využívají, aby vás procvičili v naslouchání jejich poselstvím.

Andělé využívají obyčejných každodenních věcí jako vyučovacích nástrojů, protože se k vám snaží dostat. Chtějí, abyste reagovali. Často to dělají věcmi, které nemají žádný význam, jako ten příklad výše, když cítíte, že máte jít zpátky domů a všechno zkontrolovat, i když víte, že už jste to udělali. Nicméně nesnažte se to moc rozebírat a hledat smysl v každé maličkosti, když se teprve učíte naslouchat andělům.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna

LORNINA MALÁ POSELSTVÍ OD ANDĚLŮ

Požádejte dnes svého anděla strážného o pomoc. Pro vašeho strážného anděla jste na prvním místě, chce vám pomoct, tak proč toho nevyužít?