Jdi na obsah Jdi na menu

DRUHÁ STRANA

7. 12. 2012

12.jpgKdyž vás zničehonic napadne nějaká myšlenka, je dost pravděpodobné, že pochází od vašeho strážného anděla, který se vám snaží něco říct. Když se to stane, neměli byste ptát “Proč to mám udělat?” nebo “Co z toho budu mít?” Možná z toho nic mít nebudete. Možná se po vás chce, abyste někomu hodili záchranné lano. Nevíte, jak se cítí ten člověk, který sedí ve vlaku naproti vám, a na kterého vás něco uvnitř nutí se usmát. Možná ten člověk potřebuje jeden úsměv, aby získal znovu svou víru v lidskost.

Váš strážný anděl vás ale nikdy nikdy nepožádá, abyste udělali něco špatného. Pokud jste zlomyslní nebo příliš kritičtí, pak vám to našeptává druhá (temná) strana .

Na páteční akci v Londýně jsem říkala obecenstvu, že všichni poslouchají také tu druhou stranu a dělají to, co jim říká. Všichni to děláme. Musíme se naučit, když dostaneme chuť udělat něco ošklivého nebo nečestného, si uvědomit, že máme na výběr a nemusíme tento impuls z druhé strany poslechnout. Pokud požádáte svého strážného anděla o pomoc, pomůže vám si uvědomit tu druhou stranu a dá vám odvahu a sílu nereagovat tak, jak druhá strana chce.
Požehnání vám všem,
Lorna

Tady jsou fotky z Londýnské akce
!!!ZDE!!!