Jdi na obsah Jdi na menu

HOLANDSKO SEHRÁLO ZVLÁŠTNÍ ROLI PŘI TVORBĚ MÉ NOVÉ KNIHY NEBESKÁ LÁSKA

22. 5. 2014

nebeska-laska---nizozemi.jpgMám velkou radost z toho, že holandská verze Nebeské lásky je již v obchodech. Je to první z mnoha překladů, které budou vydané v průběhu dalšího roku.

Holandsko mělo svou zvláštní roli ve zrodu Nebeské lásky, protože právě na jedné přednášce v Holandsku jsem si uvědomila, že musím napsat knihu o lásce, jak mě o to žádal anděl Michael. Téměř před dvěma lety během jednoho veřejného rozhovoru na skvěle pojmenovém festivalu Happinez (v překladu „štěstí“), jsme se dostali k tématu lásky. Mluvila jsem s novinářkou, která se mnou dělala interview, o velkém počtu lidí, které potkávám a kteří nikdy neřekli slova „Mám tě rád“ nikomu jinému kromě svého partnera – někteří z nich je dokonce nikdy nikomu neřekli. Mluvila jsem o tom, jakou sílu mají slova „mám tě rád“, když je řekneme komukoliv, kdo je pro nás v životě důležitý.

Následující den jsem měla na festivalu další rozhovor s tou samou novinářkou. Řekla mě i publiku, plná emocí, že na základě našeho rozhovoru z předchozího dne, zavolala večer svojí matce a řekla jí poprvé v životě, že jí má ráda. Říkala, že se velmi bála říct ta slova, bála se, že bude odmínuta, ale že ona i její matka měly slzy v očích, když to řekla.

Tehdy jsem věděla, že je na čase udělat to, o co mě andělé prosili, abych udělala – napsat knihu o lásce. A tak vznikla Nebeská láska.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným a především mým holandským přátelům.

Lorna