Jdi na obsah Jdi na menu

HUDEBNÍ MODLITBA TVÝCH ANDĚLŮ LÉČITELŮ

3. 11. 2013

angel-healing-ii.jpgJsem dojata a poctěna touto  nádhernou verzí Modlitby tvých andělů léčitelů 

Byla jsem tak pyšná, když jsem slyšela tuto modlitbu zpívat na tak krásnou hudbu. Bůh a andělé z toho mají velkou radost. Hudbu složil Pat Zollner na zvláštní slavnost věnovanou nové budově pro katolický kostel Svatého Michaela v Auburn v Alabamě. Toto je nahrávka chóru v kostele Sv. Michaela během zkoušky na slavnostní otevření. Ty nádherné obrázky andělů jsou z Benedictine Abbey v Mt. Angel v Oregonu, kde Pat Zollner žije.Andělé samozřejmě milují hudbu a já často vídám jednoho nebo dva anděly, jak zpívají s pouličními umělci. Když se ale zpívá posvátná hudba k poctě Boha, vidím dav andělů, kteří u toho zpívají a spolu s nimi mnoho modlitebních andělů. Ti andělé, co zpívají, a modlitební andělé zesilují slova, která se zpívají. Vím, že až se budete dívat na toto video a poslouchat ho, budou s vámi andělé a budou se dotýkat vašeho srdce.

Jsem hluboce zavázána Patovi, hudebnímu řediteli kostela Sv. Michaela - Tomu Nadarovi a skvělému chóru za tuto nádhernou nahrávku.

Žehnám jim a vám všem.

Lorna

P. S. Ráda bych jen opravila jednu věc – toto ve skutečnosti není modlitba od Svatého Michaela. Je pravdou, že archanděl Michael mi ji předal, ale ta modlitba je od Boha, on je tím, kdo vylévá svou léčivou moc v textu modlitby. Andělé ji jen přinášejí.