Jdi na obsah Jdi na menu

I CAN DO IT! LONDÝN

7. 10. 2014

lb-i-can-do-it-lon.jpgMnoho lidí se odnaučilo milovat život. Nemyslím si, že k tomu dochází úmyslně, ale zdá se, že to je něco, co se nám děje poměrně snadno. Nicméně to má vážně destruktivní dopad na náš život a velmi to ničí naši schopnost být šťastní. Musíme se zase naučit milovat život tím, že si budeme všímat malých radostí, které v něm jsou.

Setkávám se s matkami, které vnímají svůj život jako jednu nekonečnou domácí práci a zapomínají vnímat všechny ty chvíle, kdy si skutečně užívají to, že jsou matkami. Když si dovolíme milovat život, naplní nás to psychickou a fyzickou energií a začneme ve svém životě vidět více smyslu. Staneme se šťastnějšími a zdravějšími lidmi, kteří lépe zvládají okolnosti, které nám život přináší. Staneme se soucitnějšími a láskyplnějšími a nebudeme tolik soudit.

Když jsem jela o víkendu na konferenci I Can Do It! do Londýna (Tato konference je pod záštitou vydavatelství Hay House, které patří Louise L. Hay, autorce knihy Miluj svůj život. Pozn. překl.), viděla jsem z taxíku muže, který seděl před jednou kavárnou. Bylo mi ukázáno, že má rád sám sebe a svůj život. Skutečně si užíval sluneční svit... a svou kávu. Viděla jsem, jak z něj jeho láska vystupuje ven a pak jako by se vrátila a zalila ho ještě více láskou, jako by na něj zpět pršela. 

To bylo jedno z poselství, o kterých jsem na konferenci mluvila! I když to byly dva velmi nabité dny, moc jsem si je užila a jsem hluboce vděčná všem, kteří si mě přišli poslechnout, ostatním přednášejícím (na fotce jsem Kylem Grayem a Robertem Holdenem) a všem, kteří zůstali až do pozdních hodin na požehnání nebo si vystáli frontu na můj podpis. Na konec chci poděkovat Jessice, Jo a Michelle z Hay House, Liz, která se mnou dělala rozhovor, a všem těm skvělým dobrovolníkům.

Nezapomeňte si užívat následující týden – ať se bude dít cokoliv, i tak v něm budou chvíle, které si budete moct užít. Buďte vědomí – a pokud jste se odnaučili užívat si života – zase se to naučte a dovolte lásce k životu, aby vás naplnila. Pokud to uděláte, budete mnohem šťastnější!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!