Jdi na obsah Jdi na menu

INSTRUKCE K PŘEDNÁŠCE LORNY BYRNE 9. 4. 2013 V LUCERNĚ

7. 4. 2013

plakat-lb---sama-doma.jpg

Drazí přátelé a fanoušci Lorny,

zde je pár doplňujících informací týkajících se přednášky v Lucerně:

1. Přednáška v Lucerně začíná v 18:30, do Lucerny se začne vpouštět v 17:40. Vstupenky nejsou vázané na místa, čili kdo si kam sedne, tam bude sedět.

2. V Lucerně bude 1200 lidí, proto bychom Vás rádi požádali o shovívavost a ukázněnost. Prosíme Vás, během přednášky nefoťte a nenatáčejte. Fotky i celý video záznam z přednášky vysdílíme později na youtube.com, takže ho všichni budete moct volně zhlédnout. V rámci zachování soukromí je striktně zakázáno dělat fotografie během udílení požehnání.

3. Kdo si koupil vstupenku společně s knížkou, dostane podepsanou knížku u vstupu při předložení vstupenky. Kdo si pouze objednal podepsanou knížku, bude si ji moct zakoupit u stánku u šaten uvnitř Lucerny.

4. V Lucerně bude během celého večera zákaz kouření. Prosíme vás, abyste to respektovali.

5. Pokud máte nějaké dary/květiny pro Lornu, zanechte je prosím u vstupu. Ujišťujeme Vás, že se vše k Lorně dostane. Z technických důvodů ovšem není možné, abyste své dary/květiny předali Lorně osobně.

6. Udílení požehnání probíhá v tichosti, tzn. během požehnání není možné s Lornou mluvit nebo jí předávat dary.

Moc se na Vás na všechny těšíme a věříme, že celá akce bude mít dobrý náboj a proběhne hladce a harmonicky.

S přátelským pozdravem,

Český tým Lorny Byrne

P. S. Lorna bude živě vystupovat v pořadu SAMA DOMA na ČT1 v úterý mezi 12:30 a 14:00. Podle našich informací by měla být mezi prvními hosty. Pokud se v té době nemůžete dívat, na stránkách ČT bude možné se zpětně na pořad podívat.

ODKAZ !!!ZDE!!!