Jdi na obsah Jdi na menu

INSTRUKCE KE KVĚTNOVÉ NÁVŠTĚVĚ LORNY

14. 5. 2017

img_4597.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drazí přátelé, návštěva Lorny je již za dveřmi, proto jsem se rozhodl sepsat pár bodů, které vám předem poskytnou praktické informace týkající se autogramiády a přednášky.

 

Autogramiáda

Autogramiáda se koná v sobotu 20. 5. ve 14:00 v Paláci Knih Luxor na Václavském náměstí. Její délka záleží na účasti, ale předpokládám, že určitě bude do 16:00, možná do 17:00.

Lorna do knih nepíše osobní věnování, píše pouze svůj standardní text a podpis. Všechny její knihy (i nová audiokniha Schody do nebe) budou v knihkupectví k zakoupení. Můžete si nechat podepsat i CD s audioknihou. Samozřejmě si můžete přinést i její knihy, které jste si zakoupili dříve a jinde.

Z časových důvodů není možné se s Lornou během autogramiády fotit, můžete pouze požádat někoho, aby vás vyfotil, až budete stát u Lorny ve chvíli, kdy vám bude podepisovat knihu.

Prosím nenoste Lorně žádné dary. Pokud ji chcete přeci jen něco darovat, darujte ji tuto konkrétní tužku. Více info ZDE.

 

Přednáška

Přednáška se koná v neděli ve 14:00 v Kongresovém Centru Praha (KCP) na Vyšehradě (zastávka metra Vyšehrad) ve velkém sále.

Vstup do sálu bude možný už od 13:00.

K dispozici bude šatna, pokud by si někdo chtěl odložit.

Veřejné parkování v KCP stojí 50 Kč na hodinu.

Přednáška (rozhovor s Lornou vedený v angličtině a tlumočený do češtiny) začne ve 14:00 a bude trvat zhruba 90 minut a poté budeme mít 30 minut na otázky z obecenstva, kdy sálem budou chodit slečny hostesky. Cca v 16:00 se přednáška ukončí.

Ti z vás, kteří budou chtít dostat od Lorny požehnání, se pak přesunou do velkého předsálí, kam Lorna přijde a dá požehnání každému, kdo o něj bude mít zájem. Vzhledem k velkému počtu lidí je třeba počítat, že požehnání může trvat až 4 hodiny (tedy do 20:00). Během této doby budou otevřené stánky s občerstvením.

Během požehnání se nemluví, není možné Lorně dávat dárky, ani se s ní fotit. I zde platí, že maximálně můžete pořádat někoho v okolí, aby vás vyfotil ve chvíli, kdy vám Lorna bude žehnat (Lorna vám vloží ruce na hlavu a v tichosti požehná). Požehnání trvá pár sekund.

V KCP bude také stánek, kde se budou prodávat všechny Lorniny knížky i nová audioknížka Schody do nebe. U tohoto stánku budete také moct nechat Lorně dárek. Opět doporučuji Lorně žádné dárky nenosit, ani květiny. Pokud chcete za každou cenu něco přinést, kupte ji tuto tužku. (více info ZDE)

Na přednášce nebude možné si nechat knihy podepsat.

Pokud byste ještě měli nějaké otázky, napište mi na info@andelevmychvlasech.cz

Těším se na vás v sobotu a v neděli.

Honza