Jdi na obsah Jdi na menu

JAK JE DŮLEŽITÉ VZDÁVAT DÍKY

25. 11. 2012

sdileni-vdecnosti.jpgVzdávání díků nám pomáhá vážit si dobrých věcí, které jsou v našem životě. Tak častokrát si nevážíme toho, co máme, ať už jsou to přátelé, rodina, zdraví nebo střecha nad hlavou.  Ano, věci jsou občas těžké a my můžeme mít starosti, ale příliš často se soustředíme na to, co nám chybí, než na to, co máme. Vzdávání díků nám pomáhá vidět dobro, které je v našich životech, a být za něj vděčný.

Přijímání vděčnosti, díky někoho jiného, možná i cizího, nás pozvedává na mysli a dává nám dobrý pocit. Také nám pomáhá, i kdyby jen na vteřinu, vidět světlo a lásku, které v nás jsou. Když vám někdo poděkuje těmi jednoduchými slovy, láska a vřelost proudí od toho člověka k vám.

Někdy se bojíme přijmout poděkování nebo někomu jinému poděkovat, protože máme pocit, že tak ukážeme svoji slabost nebo zranitelnost. Bojíme se, že tím, že poděkujeme, ukážeme své opravdové já. Musíme překonat tento strach projevit se projevit a ukázat, kdo opravdu jsme. Toto překonání je součástí procesu, ve kterém se stáváme lepším člověkem. Všichni jím musíme projít. To, že ukážeme své pravé já, nás činí silnějšími a pomáhá nám jasněji vidět, co je v životě dobré a co špatné.

Tisíceré díky vám všem za všechnu vaši podporu a povzbuzení. Hluboce si vážím toho, jak mnoho z vás pomáhá šířit poselství naděje, která mě andělé prosí, abych sdílela.

S vděčností,

Lorna