Jdi na obsah Jdi na menu

JAK SE JMENUJE MŮJ ANDĚL STRÁŽNÝ?

23. 1. 2013

andelske-jmeno.jpgTo je jedna z otázek, na kterou se mě lidé nejčastěji ptají. Ve skutečnosti nejsou andělé tak fixovaní na jméno jako my lidé a já často říkám andělům kolem sebe prostě “andělé”. Ale my lidé máme rádi jména a andělé se rádi přizpůsobí.

Řekli mi, že každý ve svém srdci zná jméno svého strážného anděla. Že je to jméno, které se jim líbí, jméno, které je stále napadá. Jedna žena mi řekla, že jela autem a nemohla dostat z hlavy jednu písničku, pořád si zpívala jednu její čast, až si nakonec uvědomila, že říká jméno. Napadlo jí z ničeho nic a přišlo jí jako zjevení. Věděla, že si zpívá jméno svého strážného anděla. Ve svém srdci věděla, že komunikuje se svým andělem.

Když se zeptám malých dětí na jméno jejich strážného anděla, většinou mi ho jsou schopni říct. My dospělí si myslíme, že to jméno musí být nějak zvučné a duchovní, ale velmi často je to něco prostého a obyčejného.

Jednoduše zůstaňte otevření a všímaví ke znamením a prozatím říkejte svému andělovi, jak chcete, nebo prostě jen “Můj strážný anděl”.

 

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna