Jdi na obsah Jdi na menu

JAK TITO ANDĚLÉ VYPADAJÍ? HAMBURG

14. 6. 2012

angel.jpgVždy když vidím anděla, mám chuť se zastavit a zírat na něj, cítím se vždy, jako bych byla v přítomnosti ohromné síly. Když jsem byla mladší, andělé na sebe většinou brali lidskou podobu, aby mi usnadnili je přijímat, ale to už teď není nutné. Andělé, které vídám, nemají vždy křídla, ale když je mají, jsem někdy uchvácena jejich tvarem. Někdy vypadají jako ohnivé plameny, a přesto mají pevný tvar. Některá andělská křídla v sobě mají peří. Jeden anděl, kterého jsem viděla, měl křídla tak úzká, vysoká a špičatá, že jsem skoro nemohla uvěřit, že jsou to křídla. Měla jsem chuť poprosit toho anděla, aby je otevřel. Když mají andělé lidskou podobu, ať už s křídly nebo bez nich, jejich oči jsou jedna z nejvíc fascinujících věcí na nich. Andělské oči nejsou jako lidské oči. Jsou tak živé, plné života, světla a lásky, jako by v nich byla podstata samotného života, a jejich záře vás zcela pohltí.
Nikdy jsem neviděla, že by se anděl chodidlem dotknul země. Když vidím, jak ke mně jde anděl, vždy je mezi ním a zemí takový energetický polštářek.

Tato planeta patří VÁM. Patří vám a mě a obyčejným lidem a na to nesmíme nikdy zapomenout. Tento svět nepatří politikům, bohatým, bankám nebo nadnárodním společnostem. Proto je povinností nás všech starat se a chránit životní prostředí a uchovat tuto naši planetu pro své děti. Proto také musíme dávat pozor na rozhodnutí, která dělají zástupci našich zemích, ale i světoví vůdci. Já stále říkám, že svět je jen jeden velký stát, který patří nám všem. Mějte to na paměti, je-li potřeba povstát, ozvat se a jednat. Možná si myslíte, že to, co děláte, je strašně málo, ale malé věci vedou k velkým změnám.

Toto je jedno z témat, které jsme probírali na akci v Hamburgu. Byla to krásná akce, jak můžete vidět na fotkách. Když jsem tam odpoledne předtím dělala zvukovou zkoušku, viděla jsem dva nádherné anděly u krásného tureckého páru (viz fotografie č.18) a také jejich strážné anděly. Andělé se tetelili nadšením, poskakovali kolem dokola jako teenageři a snažili se napodobit pocity toho páru. Bylo to tak legrační. Jediné, co vím, že ti andělé přišli na tu akci s tím tureckým párem, ale nevím proč a také nevím, jak dlouho s nimi budou.

Fotky z této akce: KLIKNI ZDE


Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna