Jdi na obsah Jdi na menu

JAK VYPADÁ MŮJ STRÁŽNÝ ANDĚL?

8. 6. 2014

prayer-angel.jpgLidé vždycky chtějí vědět, jak vypadá jejich strážný anděl. Pravda je ovšem taková, že i když se strážný anděl otevře a ukáže se mi v lidské podobě, jeho vzhled se může měnit. Například strážný anděl Luka, jednoho mladého muže, kterého často potkávám a kterého mám moc ráda. Jeho strážný anděl vypadá pokaždé, když se potkáme, jinak. Jednou, když jsem jsem ho potkala, se světlo jeho strážného anděla otevřelo a já viděla vysokou a elegantní ženskou postavu, jeho anděl by ten den oblečený v moderním módním stylu, měl na sobě purpurovou, tmavě a světle fialovou barvu. V ten den mi Luke vyprávěl o problémech se svou přítelkyní.

Jindy jsme šli spolu na kafe a Lukův strážný anděl byl velmi široký a silně mužský. Téměř to vypadalo, jako by byl připraven na bitvu a jako by měl na sobě určitý druh zlatého brnění. Většinou se mi strážní andělé zjevují tak, že jejich podoba představuje něco, co jejich svěřenec právě ve svém životě řeší nebo potřebuje. Tentokrát bojoval Luke se svým despotickým šéfem. Vzhled jeho strážného anděla tedy znázorňoval sílu, protože tu právě Luke ten den potřeboval.

Nechápu úplně, proč strážní andělé mění podobu, když se mi zjevují, ale myslím si, že mi to má pomoct, abych lépe pochopila člověka, kterého mám před sebou, a to, co se mu právě v životě děje. A je to také proto, že když mohu tomu člověku popsat jeho strážného anděla, pochopí, že jeho strážný anděl má sílu a schopnosti k tomu, aby mu pomohl takovým způsobem, jakým potřebuje.

Když jsem se naposledy potkala s Lukem na ulici, řekl mi, že jeho život je dobrý a že on a jeho přítelkyně jsou šťastní a že má nového šéfa. Když mluvil, jeho strážný anděl za ním se otevřel a tentokrát nevypadal ani jako muž, ani jako žena – byl velký a elegantní – a měl rozzářený obličej a krémovou barvu, která jemně odrážela další barvy.

Hlavní důvod, proč se mě lidé ptají na to, jak vypadá jejich strážný anděl, je, že pochybují o tom, že nějakého mají. PŘESTAŇTE POCHYBOVAT! Nikdy jsem neviděl člověka bez strážného anděla.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna