Jdi na obsah Jdi na menu

KAŽDÝ DEN BYCHOM MĚLI VĚNOVAT ČAS SVÉMU DUCHOVNÍMU RŮSTU

1. 11. 2013

a---obama.jpgNikdo není příliš důležitý, aby to nemusel dělat. Když si uděláme každý den chviličku, i kdyby jen pár minut, abychom se spojili s Bohem, přiblížíme se mu a budeme více schopni dovolit Bohu a andělům, aby nás vedli naším životem.

Dojalo mě toto video, kde prezident Obama mluví o vlivu, který mají na jeho život denní duchovní inspirace, jejichž autorem je Joshua Dubois - !!!VIDEO ZDE!!! Tím, že si každý den udělá čas, si je prezident Obama více vědom Boží lásky a toho, že nejsme jen fyzické bytosti, ale že máme i duši.

Vím, že někteří budou toto číst a začnou poukazovat na to, co udělal prezident Obama špatně, ale pravda je taková, že je to jen člověk. Jako my všichni je nedokonalý a dělá chyby, my všichni je děláme, ale tím, že se každý den přiblížíme k Bohu, napomáháme tomu, abychom naslouchali a zaslechli, co máme dělat, a učinili správná rozhodnutí, a pokud je to třeba, i změnili průběh událostí.

Udělejte si z toho zvyk a každý den se spojte s Bohem. Může to být ráno, když poprvé otevřete oči, nebo později, když jste ve sprše nebo na cestě do práce, nebo jako prezident Obama, když si čtete e-maily. Je jedno kdy a kde to bude, důležité je, že si z toho uděláte zvyk.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna