Jdi na obsah Jdi na menu

KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ POMOC

30. 7. 2012

old-man-and-angel.jpgPřed pár dny jsem byla v místní lékárně a u přepážky byl takový malý, velmi starý muž. Když jsem vešla dovnitř, zrovna platil. Díval se na léky, které dostal, a vypadal rozčíleně a ustrašeně. Slečna za přepážkou byla nápomocná, ale kolem něj byli ještě tři nádherní andělé. Chláholili ho a pomáhali mu, aby se uklidnil. Světlo jeho strážného anděla se za ním otevřelo a jeho anděl se na něj podíval s takovou láskou a pochopením. Jeden z těch andělů, kteří u něj stály, se ke mě otočil a řekl “Budeme mu připomínat, aby bral své léky.”

Možná to určitým způsobem vypadá jako nicotný příběh, ale pro toho starého muže byly jeho léky zdrojem starostí a stresu. Vždy si pamatujte, že nic není příliš nicotné nebo příliš velké na to, abychom s tím požádali anděly o pomoc. Andělé vám chtějí usnadnit život. Vše, co musíme udělat, je nezapomenout požádat.

Setkávám se s lidmi, kteří mi říkají, že jim přijde, že si nezaslouží pomoc. Říkají mi, že nejsou dost dobří nebo že jejich problémy jsou příliš malicherné ve srovnání s ostatními na to, aby žádali anděly o pomoc. Stále říkám, že každý si zaslouží pomoc a pomoci je více než dost. Když požádáte anděly o pomoc, nikomu tu jejich pomoc neberete, jen jim dáte svolení, aby vám pomáhali v životě ještě více.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna