Jdi na obsah Jdi na menu

KDYŽ JDOU VAŠE DĚTI DO ŠKOLY, STRÁŽNÍ ANDĚLÉ NAD NIMI BDÍ

1. 9. 2013

kids-and-school.jpgMnoho rodičů si uvědomilo, že jak oni, tak jejich děti mají strážného anděla, který je nikdy ani na vteřinu neopouští, a že mohou požádat svého strážného anděla, aby požádal strážného anděla jejich dětí, aby jim pomohl. Mnoho matek mi říká, že připomíná svým dětem, že mají strážného anděla, který je s nimi i ve chvíli, kdy odejdou z domova a jdou do školy. Říkají mi, že také prosí strážného anděla svých dětí, aby na ně dohlížel ve škole a pomáhal jim s jejich úkoly i hrami.

Mnoho matek a otců mi řeklo, že vědomí, že jejich dítě má strážného anděla, z nich udělalo lepší rodiče, že si uvědomí, že existují andělé, kteří nám pomáhají, jim zlehčilo život a pomohlo jim stát se lepšími rodiči. Říkají mi, že když se přistihnou, že jsou podráždění nebo vystresovaní, uvědomí si, že jejich strážný anděl se je snaží uklidnit a říká jim, aby byli trpěliví a oni se díky tomu uvolní a jsou láskyplnější a jejich domov je více naplněn radostí.

Požehnání všem rodičům, předemším těm, jejichž děti jdou teď do školy. Váše úloha (rodiče) je možná těžká, ale je to ta nejdůležitější úloha na světě.

S požehnáním

Lorna