Jdi na obsah Jdi na menu

KŘTINY LORNINY VNUČKY

20. 7. 2014

krtiny-vnucky.jpgKdyž se moje rodina shromáždila kolem křtitelnice ke křestu mé vnučky Jessicy Jane, obklopil všechny kruh andělů. Andělé byli velmi vysocí, byli mnohem vyšší než my všichni a měli na sobě velmi světle bílá roucha, která se zdála být křišťálově čistá, ale ne průsvitná, je těžké popsat, jaký druh bílé to byl.

Andělé byli tak blízko shromážděné rodinné skupince, že se zdálo, že se nás jejich roucha dotýkají. Každý anděl držel v ruce zapálenou svíčku a já jsem se musela usmát sama pro sebe, protože jsem věděla, že za chvíli během obřadu bude zapálena svíce jako symbol božího světla v každém z nás.

Bylo nádherné vidět ty anděly v kostele Svaté Mary v Maynoothu, když otec John pokřtil Jessicu Jane, ale já vím, že tam nebyli kvůli tomu, že to byla moje vnučka, bylo mi řečeno, že tam jsou pro každé dítě nebo miminko, které je pokřtěno a přivítáno do církve. Bylo mi řečeno, že všechna náboženství mají doby, kdy vítají miminka nebo děti do své církve a že když tak činí, tito andělé jsou vždy s nimi, aby oslavovali, přivítali je a modlili se za ně.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna