Jdi na obsah Jdi na menu

LÁSKA, KTEROU NÁM ANDĚLÉ UKAZUJÍ

4. 6. 2012

baby-crow-19.jpgVčera jsem šla po jedné ulici a andělé na mě začali mávat. Nechápala jsem, proč se snaží upoutat mou pozornost. Když jsem přišla blíž, viděla jsem malé ptáče vrány, které vypadalo, jako když spí. Myslím, že právě poprvé vylétlo z hnízda a bylo vyčerpané. Stál nad ním nádherný velký anděl, který jemně mávázal svým křídlem, aby vytvořil závan, který by malého ptáčka probudil. Jenže ptáčeti nebylo do pohybu a já i andělé jsme věděli, že pokud tam zůstane, mohlo by ho přejet auto. Jeden anděl ke mně beze slov promluvil a poprosil mě, abych jim pomohla ptáče probudit. Pomohla jsem, potichu jsem na něj mluvila a jemně se ho dotýkala svým chodidlem. Pomalu se přesunulo do živého plotu na straně ulice. Andělé mě ujistili, že jeho matka si ho teď najde. 

 
Pokud se andělé chovají k ptáčeti s takovou láskou, představte si, jak se (obzvláště váš strážný anděl) chovají k vám. To ptáče nereagovalo na anděly, ale oni to nevzdali a zavolali na pomoc člověka. Buďte pozorní, neboť pokud nevnímáte anděly, budou se pokoušet vám předat poselství či podat pomocnou ruku skrze nějakého jiného člověka.
 
Toto je vydání Andělé v mých vlasech v bulharštině, což je 26. jazyk, kterého tato kniha byla již přeložena. Jsem stále udivena tím, jak se poselství, která mi andělé předali, šíří po celém světě.
 
S požehnáním,
 
Lorna
 
18-andele---bulharsko.jpg